Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atceries, ka sarunām ir liels spēks! Horoskopi 18.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien nevajadzētu dot zaļo gaismu jaudīgiem un vērienīgiem projektiem. Šajā dienā par sevi atgādinās dažādi limiti, atskaites sistēmas un izvērtēšanas principi. Iespējami sociāli un birokrātiski ierobežojumi. Dienas laikā var būt gaidāmas dažādas pārrunas – gan oficiālā, gan ģimenes lokā, jāatceras, ka jebkurā situācijā, kas šķiet sarežģītāka nekā sākotnēji šķita, vienmēr palīdz izrunāšanās.

Auns

Šodien tevi var piemeklēt slikta pašsajūta – tev jāsaprot, ka jebkurš slimības vai sliktas pašsajūtas iemesls ir ilgstošs stress vai nogurums. Tāpēc padomā šodien par sevi – ieteicamas masāžas, pastaigas un fiziskās aktivitātes.

Vērsis

Arī Vēršiem šodien gribēsies meklēt sevī dažādas vainas. Ja tu patiešām uztraucies par savu veselības stāvokli, dodies pie ārsta, nevis “zīlē kafijas biezumos”, kas ar tevi notiek.

Dvīņi

Ne pārāk labvēlīga diena šodien gaidāma sievietēm – Dvīņiem, jo, iespējams, ka sastapsies ar vīriešu meliem un māņiem. Daudziem Dvīņiem šodien gribēsies paslinkot un neko nedarīt.

Vēzis

Nav izslēgts, ka šodien tu sastapsies aci pret aci ar kādu, kas apskauž tevi un centīsies sabojāt tev noskaņojumu. Dienas laikā tu iztērēsi daudz spēka, bet maz pagūsi. Taču šī diena nav tik viennozīmīga – tevi var gaidīt milzīga veiksme un bagātība, bet sliktākajā variantā – cīņa ar skauģi.

Lauva

Tavā dzīvē sāksies jauns cikls. Šodien vari likt pamatus savai nākotnei. Enerģiski tu jutīsies pacilāts un optimistisks. Vari tikties ar darījuma partneriem. Tev izdosies realizēt savas idejas un nopelnīt naudu.

Jaunava

Šo dienu varētu raksturot kā romantisku, kas būs saistīta ar braucieniem un ceļojumiem. Tu šodien vari izjust pastiprinātu vēlmi pēc fiziska kontakta – glāstiem un maiguma.

Svari

Iespējams depresīvs noskaņojums. Šo sajūtu vari aizbiedēt ar meditāciju, jogu, un darot visu to, kas tev sagādā gandarījumu.

Skorpions

Šodien tu jutīsies ļoti piederīgs vietai, kur tu dzīvo – mājai, dzimtenei, šīs vietas kļūs par tavu cietoksni. Iespējams, tevi kaitinās kaimiņi, taču savaldi savas emocijas! Vari uzņemt viesus.

Strēlnieks

Neparedzama diena, kas var dāvāt dažādus pārsteigumus, arī nepatīkamus. Nepieciešams savu enerģiju novirzīt uz pozitīviem darbiem, tad tev izdosies izvairīties no kļūdainiem soļiem.

Mežāzis

Šodien vari palūgt piedošanu tiem cilvēkiem, kurus esi aizvainojis, labot savas kļūdas, “aizlāpīt” caurumus. Piedod arī tiem, kas nodarījuši pāri tev.

Ūdensvīrs

Planētu novietojums šodien sola tev izmisumu, paniku un pat histēriju. Lai no tā izvairītos, pieturies stingram dienas režīmam un nodarbini sevi maksimāli, lai nebūtu laika domāt par savām “bailēm”.

Zivis

Nav izslēgts, ka tu šodien nomainīsi darbu vai pat profesiju. Droši vari izmēģināt spēkus jaunā jomā, tev viss izdosies.

LA.lv