×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
16. decembris, 2013
Drukāt

Atis Strenga: Cerēju, ka rezultāti būs labāki

LETALETA

Pēc pieciem Pasaules kausa posmiem no Latvijas sportistiem kopvērtējumā pirmajā desmitā ir tikai Andra un Jura Šicu ekipāža, kas ieņem astoto vietu. Latvijas Kamaniņu sporta federācijas prezidents Atis Strenga „LA” norādīja, ka bija cerējis uz labākiem rezultātiem:

„Sezonas pirmā puse nav bijusi tāda kā gaidīts. Problēmas sagādā braukšana un pie tā ir jāstrādā, sīkāk gan varētu komentēt treneri. Otrs secinājums ir tas, ka netrāpījām ar sliecēm aukstam laikam – Vistlerā bija 15 grādu sals un kamanas galīgi negāja. Bet mēs koncentrējāmies uz siltu laiku, jo ir skaidrs, ka Sočos noteikti nebūs mīnus desmit grādi.

Brāļi Šici iepriekšējos gados nav bijuši pirmā trijnieka braucēji, viņi allaž koncentrējas uz sezonas galvenajiem mačiem. Tāpēc nevar teikt, ka būtu progress vai regress. Kristapam Mauriņam bijuši daži labi, daži slikti braucieni. Viņš lielajā apritē ir tikai divus gadus. Elīza Tīruma ļoti daudz trenējās vasarā un bija cerības, ka rezultāti būs labāki. Mārtiņam Rubenim starts ir uzlabojies, tāpat kā gandrīz visiem mūsējiem – tā ir pozitīva lieta.

Stafetē Sočos uz medaļām pretendēs septiņas valstis, arī Latvija, un jebkurš var tikt uz pjedestāla. Līdz šim mums bijis tāds princips, ka stafeti brauc tie sportisti, kas konkrētajā posmā ieņem augstāku vietu. Parksitijā Elīzas vietā startēja Ulla Zirne un nobrauca savu spēju robežās. Treniņos Elīza bija pat par pussekundi ātrāka, bet mačos kļūdījās. Sočos noteikti būs citādāk – brauks līderi. Jo skaidrs, ka Elīza ir stiprāka par Ullu. Vīriem situācija ir interesantāka, jo Rubenis ir tikai nedaudz priekšā Mauriņam. Šiciem vēl ir rezerve.

Šobrīd iepriecina juniori – lai arī startē mazākā pulkā nekā mēs gribētu, rezultāti ir ļoti labi. Domāju, ka arī lielajiem pēc jaunā gada sekmes būs labākas.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+