Mobilā versija
+2.1°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
30. jūlijs, 2016
Drukāt

Augustā Dzintaru koncertzālē norisināsies starptautisks romu kultūras festivāls (1)

romi

Dzintaru koncertzālē no 18.augusta līdz 20.augustam jau otro gadu notiks starptautiskais romu kultūras festivāls “Roma World”, liecina Dzintaru koncertzāles informācija.

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad festivāls dāvās skatītājiem dažādas emocijas, turpinās iepazīstināt un pārsteigt ar pasaulē slaveniem romu mūziķiem no 16 pasaules valstīm, tai skaitā Spānijas, Francijas, Itālijas, Čehijas, Rumānijas, Moldovas, Ukrainas, Krievijas, Lietuvas, Zviedrijas un citām valstīm.

Festivāla laikā notiks arī jauno izpildītāju konkurss “Roma World uzlecošās zvaigznes”. Konkursā desmit iepriekš izraudzīti dalībnieki uzstāsies starptautiskas žūrijas priekšā. Pieteikties dalībai konkursā var “www.ircf.eu”.

Festivālu organizē biedrība “Romu kultūras centrs” un Starptautiskā Romu apvienība, kas apvieno 47 pasaules valstis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Katru gadu cenšos apmeklēt čigānu kultūras dienas Rīgā. šoreiz biju koncertā ;AME ROMA; tur uzstājās RUdeviča ģimene! Nu, vienkārši-SUPER-fantantiski!

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+