Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
21. jūlijs, 2015
Drukāt

Automobiļa piekabes griestos VID atklāj 500 000 kontrabandas cigarešu

Foto - VID arhīvs.Foto - VID arhīvs.

Automašīna, kuras piekabē atrastas kontrabandas cigaretes.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas–Baltkrievijas robežas, atklājušas 500 000 kontrabandas cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām, portālu “La.lv” informēja VID Sabiedrisko attiecību daļa.

17.jūlijā Silenes muitas kontroles punktā tika veikta no Baltkrievijas Republikas iebraucoša tukša kravas automobiļa VOLVO ar piekabi kontrole, izdarot urbumus automobiļa piekabes griestos. VID muitas amatpersonas konstatēja, ka tajos paslēptas necaurspīdīgā plēvē ietītas nedeklarētas akcīzes preces – 500 000 “NZ” markas cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Par konstatēto noziedzīgo nodarījumu ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 190.panta pirmās daļas. Viena persona ir aizturēta un atzīta par aizdomās turēto par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+