Sports
Basketbols

Bagatskis slavē Porziņģa darba ētiku: interesanti vērot, kā spēlētājs investē sevī 16

Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainārs Bagatskis (no kreisās) un basketbolists Kristaps Porziņģis piedalās preses konferencē pēc Eiropas čempionāta finālturnīra spēles basketbolā starp Latvijas un Beļģijas valstvienībām ”Ulker” arēnā Stambulā.

“Es varu pateikt par Kristapu [Porziņģi] – viņam tagad ir tikai 22 gadi, un viņš investē sevī un saprot, ko nozīmē viņa ķermenis. Viņš nāk teju stundu ātrāk, paliek pēc treniņiem, atjaunojas pilnībā,” Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis sacīja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, atklājot, kā bija strādāt ar Kristapu Porziņģi.

Bagatskis raidījumā slavēja Porziņģa darba ētiku, īpaši rūpēšanos par savu ķermeni. “Es varu pateikt par Kristapu – viņam tagad ir tikai 22 gadi, un viņš investē sevī un saprot, ko nozīmē viņa ķermenis. Viņš nāk teju stundu ātrāk, paliek pēc treniņiem, atjaunojas pilnībā. Tev ir jākopj savs ķermenis, lai viņš tev labi kalpotu,” norādīja Latvijas izlases galvenais treneris.

Saistītie raksti

Bagatskis atklāja, ka Porziņģa darba ētika izceļas, ja to salīdzina ar spēlētājiem, ar kuriem Bagatskis ir strādājis pagātnē: “Mums ir bijuši spēlētāji, kas atskrien piecas minūtes pirms treniņa ar banānu rokās un atšņorētām kedām un saka: “Esmu gatavs trenēties.” Nu kāds tu esi gatavs?”

Treneris ir augstās domās arī par Kristapa komunikācijas spējām. “Es visiem teicu, ka, ja kāds negrib intervijas, tad nevajag, tas nav obligāti. Ir obligātās lietas reizi nedēļā, kad ir atklātie treniņi, tad runājam visi. Tas viss traucē, bet Kristaps nevienam neatsaka,” Bagatskis sacīja raidījumā. “Bija tiešām interesanti vērot, kā spēlētājs investē sevī,” atzina galvenais treneris.

LA.lv