Latvijā
Novados

Bauskā skolas stadionā atrasts sprādzienbīstams priekšmets; veikta evakuācija0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto no arhīva

Šorīt Bauskas 2.vidusskolas stadionā, veicot būvdarbus, atrasts kara laika sprādzienbīstams priekšmets, un evakuēti gan izglītības iestādes, gan bērnudārza “Zīlīte” audzēkņi, noskaidroja aģentūra LETA.

Valsts policijā informācija par, iespējams, kara lādiņu saņemta plkst.8.15. Policijas pārstāve Ieva Sietniece skaidroja, ka, lai nodrošinātu drošību, no izglītības iestādēm evakuēti audzēkņi un personāls, notikuma vieta ierobežota.

Pašvaldībā uzsvēra, ka abu izglītības iestāžu bērni ir drošībā. Bērnudārza “Zīlīte” audzēkņi devās uz filiāli Dārza ielā, 2.vidusskolas mazākie audzēkņi mēroja ceļu uz Bauskas pilsētas stadionu un sporta centru “Mēmele”, savukārt lielākiem skolēniem atļauts iet mājās.

Uz laiku slēgtas arī būvlaukumam piegulošās ielas – Dārza, Slimnīcas un Plūdoņa iela.

Atbildīgie dienesti notikuma vietā gaida ierodamies sapierus. Plānots, ka audzēkņi izglītības iestāžu telpās varēs atgriezties pēc trim četrām stundām, kad savu darbu būs paveikusi sapieru vienība.

Pašvaldības noslēgtais iepirkums liecina, ka sporta laukuma pārbūvi par 1 189 334 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, veic SIA “Reaton, LTD “.

LA.lv