×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
12. marts, 2016
Drukāt

Bergmanis: Krievijas reakcija ir grūti izprotama (15)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvija attīsta savus bruņotos spēkus un nekādā veidā Krieviju, kuras reakcija ir grūti izprotama, neapdraud, intervijā aģentūrai BNS sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Vaicāts, kāda varētu būt Krievijas reakcija uz NATO pasākumiem austrumu flanga stiprināšanai, Bergmanis norādīja, ka alianse dara savu darbu. “Ieguldām milzīgu naudu bruņojumā, jaunu spēku izvietošanā, Krievijas reakcija ir grūti izprotama. Mēs attīstam savus spēkus šeit un nekādā veidā neapdraudam Krievijas,” teica Bergmanis.

Ministrs atzina, ka Krievijas iespējas ieguldīt savu bruņoto spēku attīstībā ir krietni lielākas un jāsaka paldies valdībai, kā arī tautai, ka aizsardzības nozarei piešķirts finansējuma palielinājums. Vienlaikus tas ir arī racionāli jāapgūst. “Mēs ar katru dienu iegūstam modernas un efektīvas spējas jaunās jomās, un to mēs arī centīsimies turpināt. Mēs rūpējamies par savu valsti un arī kolektīvo aizsardzību. Ļoti grūti prognozēt, kas notiks tālāk, kā Krievijas varētu rīkoties tālāk. Mūsu uzdevums ir savu spēku attīstīšana un rūpes par atturēšanu,” uzsvēra Bergmanis.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Bergmaņa k-gs, paskataties BBC,CNN,palasiet ārzemju presi,tur viss izskaidrots! Silti iesaku neskatīties Krievijas masmēdijus un klausīties viņu un Putina melus.

 2. kāpēc, kāpēc? Atbildēt

  Varbūt labāk būtu, ja Putins aicinātu savu tautu no okupētajām teritorijām uz mājām, savu dzimteni. Mums nav vajadzīgi ne okupanti, ne viņu tauta. Vai viņam ir reemigrācijas plāns tiem, kas atgriezīsies?Latviešu tauta ļoti cieš no Krievijas okupantiem gan morāli, gan citādi. Jā, brīvi un laimīgi mēs laikam nekad vairs nebūsim savā Dzimtenē. Ļoti skumji, ka tā.

 3. Kur nesaprotama? Vai tad “jaunā pasaules kārtība”, kuru pasaulei pēc Krievijas “Ņacionālās mūsdienu ideologijas attīstības institūta” ģenerāldirektora vietnieka Igora Šatrova vārdiem gatava piedāvāt “krievu civilizācija” nav maskētā veidā izteikta impēriskā koloniālā politika? Tā taču aicina ārvalstīs dzīvojošo “krievu civilizāciju” (“krievu pasauli”) uz nemieriem graut citu zemju demokrātiskās iekārtas un šķelt sabiedrību. Vai tad tas nelīdzinās agrākajiem “mēs jaunu pasauli sev celsim…” un “Jaunās Eiropas” kārtībai, kuru sludināja vēl pagājušajā gadsimtā turpinājumam. Toreiz divi totālās varas agresori cīņā par pasaules kundzību ar līdzīgiem lozungiem sašķēla Eiropu, likvidēja valstis un izraisīja pat Otro pasaules karu. Jājautā, vai mūsdienu demokrātiskā ES spēs pasargāt no kā līdzīga?

 4. Absolūti saprotama Krievijas reakcija. Nekā nesaprotama. Tā kā Krievija nekad neatteiksies no plāniem atgūt atpakaļ Baltijas valstis savā teritorijā, tad jebkurš pasākums, kas var šo plānus apgrūtināt, kaut par nieka tiesu, rada attiecīgu reakciju.
  Diplomātija jau prasa raustīt plecus…

 5. Pentagona-Volstritas salasņambeigas, sos atkritumus drātē katrs nīkonis ..

 6. Krievs tērē kara vajadzībām pāri par 20% no gada budžeta, un vēl pats ir simts reizes lielāks par mums! Taisās karot ar visu pasauli. Kas te Bergmanim nav skaidrs? Jocīgi tādu lasīt aizsardzības ministrijas izpildījumā.

 7. ................... Atbildēt

  vajadzētu jau nu uzklausīt tos, kas saprot…………..varbūt parunāt ar kadirovu????????????? nav jau vairs putina, staļina ježovs palicis

 8. … Neklausies saja trollu trallinasana … un turpini stradat talak … tauta uzgavile NBS !

 9. man...ēēēē, es ...ēēē... Atbildēt

  tas ir pat grūtāk kā saskaitīt rezultātu raušanā un grūšanā ,vai ne,Raimond !?

 10. Tur nav ko izprast! Padomju savienība izjuka! Krievi jūtas kā visvarenie savos plašumos un blakus. Škrobe par pazaudēto. Bet laimīgi piem. par Krimu! Bet lai viņi tur blakus čupojās! Mums ir jābūt vienalga! Viņi uz mūsu pusi kāju spert nedrīkst. Latvijā jau nekā nav, kā tikai meži. Bet protams daudz tūkstošu krievu, viņu patrioti! Un tāpēc Latvijā vajag patstāvīgas NATO kara aviācijas, flotes, bruņu tehnikas bāzes!

  • Latvijas Maršalu Alianse Atbildēt

   no sākuma NATO jāpārveido no nevarīgu naudas saņēmēju, šūkātāju un nariku varzas par kaujasspējīgu vienību,un protams jāizmet laukā entagona teroristeļi,- šie plukatas ved to ASV valsteli uz gal;u un bojā gaisu arī Eiropā.

  • Vispār esi bijis meža? kadi meži aizmirsti ja nu piecgadigu stadu sauc par mežu tad jā!

 11. Vai sim kungam,lai noverstu vina “nesaprasanu” nevajadzetu lugt palidzibu vesturniekiem,izlukdienestiem un citam institucijam vai personam,kuras varetu vinam paskaidrot Launuma Imperijas politiku ?

Draugiem Facebook Twitter Google+