×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. septembris, 2012
Drukāt

Berluskoni par 460 miljoniem eiro gatavojas pārdot villu Sardīnijā

Foto - AFPFoto - AFP

Bijušajam Itālijas premjerministram Silvio Berluskoni (attēlā) piederošā villa Sardīnijas salā tiek pārdota par 460 miljoniem eiro, ziņo laikraksts “La Repubblica”.

Par to, ka miljardieris Berluskoni meklē pircēju “Villa Certosa”, tiek vēstīts jau kopš 2009. gada pēc tam, kad paparaci ieguva vairāk nekā 7000 fotogrāfijas privātā ballītē, kas villā notika ar puskailu jaunu sieviešu piedalīšanos. Kāds arābu princis un krievu magnāts ir tie, kas tuvākajās pāris dienās ieradīsies uz tikšanos ar Berluskoni īpašumus pārvaldošo kompāniju “Idra”, informēja laikraksts “La Repubblica”, atsaucoties uz reģionālo laikrakstu “La Nuova Sardegna”.

Komplekss “Villa Cerosa” atrodas uz vairāk nekā 80 hektārus liela zemes gabala. Uz tā ir trīs villas, septiņi baseini un parks, kā arī ezers, mākslīgie vulkāni, tūkstošiem palmu, kaktusu un retu koku, liecina plašsaziņas līdzekļos pieejamā informācija. Galvenā villa ar septiņām guļamistabām tiek rezervēta Berluskoni, otru izmanto viņa bērni, bet trešajā tiek izmitināti prestiži viesi, piemēram, Vladimirs Putins un Tonijs Blērs.

Berluskoni paziņoja, ka no villas izvācies pēc tam, kad Spānijas laikraksts “El Pais” publicēja fotogrāfijas, kurās baseina malā izklaidējamies ar puskailām sievietēm redzams bijušais Čehijas premjers Mireks Topolāneks. Fotogrāfijas atklātībā nonāca 2009. gada jūnijā, kad bija izcēlies skandāls par to, ka Berluskoni apmeklēja kādas modeles 18. dzimšanas dienas svinības.

Berluskoni pērn novembrī atkāpās no Itālijas premjerministra amata, tomēr joprojām ir parlamenta deputāts. Pēc atkāpšanās viņš savas partijas “Brīvības tauta” (PDL) vadību uzticēja bijušajam tieslietu ministram Andželino Alfano. PDL pašvaldību vēlēšanās šogad cieta nopietnu sakāvi. Viņa popularitāti grāvušas nerimstošās problēmas ar likumu, kas viņam ir jau kopš parādīšanās uz politiskās skatuves 90. gadu vidū. Pret Berluskoni, kas paša spēkiem ir kļuvis par miljardieri, vairākkārt izvirzītas apsūdzības par korupciju, krāpšanos ar nodokļiem, grāmatvedības datu viltošanu un nelikumīgu politisko partiju  finansēšanu. Tomēr viņš ne reizi nav notiesāts, lai gan valstsvīra imunitātes zaudēšana var nozīmēt, ka mediju impērijas “Mediaset” īpašniekam vajadzēs stāties tiesas priekšā un viņu var arī notiesāt.

Pēc žurnāla “Forbes” datiem, Berluskoni ir sestais bagātākais cilvēks Itālijā ar turības apmēru 5,9 miljardi dolāru, kas pasaules bagātnieku sarakstā viņam nodrošina 169. vietu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+