Bez mugurkaula Maskavā 0

“VEF Rīga” basketbolisti VTB līgas spēlē Maskavā pirmajā puslaikā guva 17 punktus, otrā puslaika sākumā nokļuva zaudētājos ar -40 un cieta 51:82 sakāvi spēlē pret “CSKA”.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Muguras savainojuma dēļ uz Maskavu neaizbrauca vefiņa kapteinis un līderis Jānis Blūms. Bez viņa komanda bija kā bez mugurkaula un neizrādīja nekādas pretestības pazīmes. Spēle astoņu cilvēku sastāvā, no kuriem viens ir juniors – arī komandas pieteikums šai spēlei bija pavisam šķidrs.

Par šo spēli nebūs daudz atmiņmu Blūma nebija, citi iespējamie līderi bija pagalam nevarīgi uzbrukumā (Šķēlem no spēles 0/8, Gadijam 0/6, Labuckam 1/8), tikai otrajā puslaikā pieklājīgu statistiku sakrāja amerikānis Ričards. Ne pirmajā, ne otrajā ceturtdaļā neizdevās sasniegt desmit punktu robežu, otrā puslaika sākumā rezultāts bija 19:49.
“CSKA” treneris Dimitris Itudis uz sava krēsla apsēdās jau otrā ceturkšņa vidū, tādējādi norādot, ka šī spēle nav nekas vairāk par ierindas treniņu.

“Vairāki spēlētāji apjuka, izejot laukumā pret tādu pretinieku. Līdz ar to slikti sākām spēli. Otrajā puslaikā jau bija atklāts basketbols, kurā situācija nedaudz izlīdzinājās,” par spēli sacīja “VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis.

Ar četrām uzvarām deviņās spēlēs “VEF Rīga” turnīra tabulā saglabā 7. vietu. Nākamo spēli VTB līgas ietvaros “VEF Rīga” aizvadīs tikai 6. janvārī savā laukumā pret Tallinas “Kalev/Cramo”.

VTB VIENOTĀ LĪGA
Maskavas “CSKA” – “VEF Rīga” 82:51
(23:8, 48:17, 65:36). Fridzons, Hrjapa, M. Kulagins pa 12; Ričards 23, Meiers 12, Gromovs 7, Helmanis 6, Labucks 2, Gadijs 1, Šķēle, Hāzners.