×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. augusts, 2013
Drukāt

Biķis atstāj Kokrūpnieku federācijas prezidenta amatu; jaunais vadītājs – Kovisārs

LETALETA

Līdzšinējais Latvijas Kokrūpniecības federācijas (LKF) prezidents Juris Biķis pēc paša vēlēšanās atstājis šo amatu, savukārt viņa vietā ievēlēts AS “Latvijas Finieris” valdes loceklis Indulis Kovisārs, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja biedrības pārstāvji.

 

Biķis līdz šim ir bijis pirmais un vienīgais Kokrūpnieku federācijas prezidents. Pēc organizācijas biedru lūguma piekritis uzņemties biedrības Padomes goda locekļa pienākumus.

Kā ziņots, šogad jūnijā Biķis atstāja arī “Latvijas Finiera” padomes priekšsēdētāja amatu, turpmāk pildot uzņēmuma padomnieka-pārstāvja pienākumus sadarbībai ar valsts un sabiedriskajām organizācijām. Jura Biķa vietā par padomes priekšsēdētāju ievēlēts viņa dēls, iepriekš uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Uldis Biķis.

“Profesionāli, protams, Biķa lēmums nepriecē, tomēr cilvēciski saprotams, ka savu dzīvesprieku un enerģiju viņš turpmāk vairāk veltīs tuvajiem cilvēkiem un nodosies aktīvās atpūtas interesēm. Ceru, ka viņš tāpat kā līdz šim neliegs padomu nozarei būtisku jautājumu risināšanā, rūpīgi sekojot līdzi mežsaimniecības un kokrūpniecības aktualitātēm,” atzina LKF izpilddirektors Kristaps Klauss.

Savukārt Biķis norādījis, ka pilnībā atbalsta LKF vienbalsīgo lēmumu iecelt Kovisāru par LKF prezidentu.

“Ņemot vērā Kovisāra ilggadējo darbību meža nozarē un plašo dzīves pieredzi, nav šaubu, ka LKF jaunā prezidenta vadībā veiksmīgi turpinās darbu pie meža nozares attīstības,” sacīja Biķis

LKF dibināta 2000.gada 1.augustā, apvienojot meža nozares atsevišķas asociācijas, lai strādātu pie mežsaimniecības, kokrūpniecības un mēbeļrūpniecības attīstības un konkurētspējas celšanu Latvijā. LKF apvieno septiņas asociācijas – “Latvijas koks”, “Latvijas mēbeles”, “Latvijas Kokmateriālu ražotāju un Tirgotāju asociācija”, “Latvijas Kokapstrādes uzņēmēju un eksportētāju asociācija”, “Latvijas Mežizstrādātāju savienība”, “Latvijas Neatkarīgo Mežizstrādātāju asociācija” un Latvijas Biomasas asociācija “LATBIONRG”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+