Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
9. februāris, 2015
Drukāt

“Bitīte Maija” – tagad arī izrādē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

14. martā Rīgas Kongresu namā notiks izrāde ar cirka elementiem mazajiem skatītājiem un viņu vecākiem “Bitīte Maija”, informē portāls qazeta.net.

Profesionāli teātra aktieri un cirka mākslinieki pārvērtīsies bērnu iemīļotajos varoņos: bitītē Maijā un viņas draugos.

Reizi gadā burvju pļavā uzzied skaistais mēness zieds! Bitīte Maija un viņas draugi: bitulēns Villijs, kāpurīte Seidija, mēslu vabole Bens, jāņtārpiņš Džimmijs − ar nepacietību gaida svētkus. Taču pļavā dzīvo ne tikai jauki un strādīgi iemītnieki, bet arī ļaunās un slinkās lapsenes. Lapsenes ir nodomājušas sabojāt svētkus! Vai viņām tas izdosies? Atnāciet, un paši redzēsiet! Bet varbūt jūs varēsiet palīdzēt Maijai un viņas draugiem!

Izrādes veidotāji stāsta, ka svētku ainā izmantoti augsto tehnoloģiju specefekti, bet aizraujošā interaktīvā saskare ļaus bērniem pašiem piedalīties notikumos un pat savā ziņā kļūt par izrādes veidotājiem.

Biļetes visās “Biļešu servisa” kasēs. Biļešu cena – 14 – 28,50 eiro.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+