×
Mobilā versija
+11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
11. decembris, 2015
Drukāt

BKVB: Ja situācija “Rīgas cirkā” līdz janvārim neuzlabosies, to slēgs (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Ja Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) janvārī negūs pierādījumus par veiktiem nepieciešamajiem uzlabojumiem “Rīgas cirka” ēkā, to slēgs, piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja biroja direktors Pēteris Druķis.

“Ja mēs negūsim pierādījumus par uzlabojumiem, tad mēs būsim spiesti pieņemt šādu lēmumu,” teica Druķis.

Viņš arī atzīmēja, ka līdz šim BVKB nav guvis pierādījumus, ka situācija “Rīgas cirka” ēkā būtu uzlabojusies. “Mēs neesam ieguvuši pierādījumus, ka situācija būtu uzlabojusies. Apsekošanu mēs veiksim nākamā gada janvārī, ja mēs gūsim pierādījumus par to, ko mēs publiski dzirdam dažādos ziņu kanālos, ka uzlabojumi ir veikti, mēs no savas puses attiecīgos aizliegumus par telpu ekspluatāciju noņemsim,” minēja biroja direktors.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka, veicot atkārtotu “Rīgas cirka” ēkas pārbaudi, BVKB rudens sākumā atļāva tikai daļēju ēkas izmantošanu publiskiem pasākumiem un pieprasīja nekavējoties slēgt ēkas daļu, kurā konstatētas būtiskas atkāpes no ēkas drošuma prasībām.

BVKB darbu sāka 2014. gada 1. oktobrī līdz ar jaunā Būvniecības likuma spēkā stāšanos.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu paskatieties uz bildes! Pēc kā šis veidojums izskatās? Šis vecais cirks ir jānoslauka no zemes virsmas un ja jau Jums tik ļoti vajag cirku, tad tajā vietā uzcelt jaunu Nākotnes parka stila cirku! Kosmisku, Elegantu, ērtu visiem! Super Drošu! Jājautā! Nu vai tie cēlēji, var Beidzot kaut ko uzbūvēt Latvijā skaistu? Jā Diemžēl tas būs Dārgākais cirks visā pasaulē! Viss tiks uzspekulēts Maksimāli, jo Varka vajadzīga! Par skaistumu! Nedod Dievs tādu angāru, kā tai pusē Daugavai uzstutēja! Nu pēc kā tas angārs izskatās! Kautkas pretīgs! Bet šo es pat nezinu, kā lai nosauc, stalli, fermu, Staļina mantojumu/Rodnaja Rosija.

    • Taisnība, tas ūķis vēl arī smird pēc kūts mēsliem, jo dzīvnieki taču ne tikai ēd, bet arī rāda ko ēduši. Tas viss ir Rīgas centrā starp viesnīcu, kafejnīcām un dzīvojamajām mājām. Tā nevar būt Eiropā! Tādēļ tas ir vienīgais palikušais cirks un Latvijas kultūras kauns!

Draugiem Facebook Twitter Google+