Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
1. novembris, 2016
Drukāt

BMW saslīd uz mitrām lapām un ietriecas pieturā (1)

Rīgas pašvaldības policija.Rīgas pašvaldības policija.

Rīgas pašvaldības policijasvētdien Ziepniekkalnā pamanīja kādu “BMW” markas automašīnu, kura bija ietriekusies sabiedriskā transporta pieturvietā.

Policisti nekavējoties devās pie automašīnas, pie kuras atradās trīs jaunieši. Nevienam no notikumā iesaistītajām personām nebija nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Automašīnas vadītājs paskaidroja, ka transportlīdzeklis saslīdējis uz mitrajām koku lapām un nav varējis izvairīties no sadursmes ar laternas stabu un Rīgas satiksmes sabiedriskā transporta pieturvietas soliņu.

Sarunas laikā nekas neliecināja, ka kāds no jauniešiem būtu alkohola reibumā. Negadījuma apstākļus izmeklēs Valsts policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varbut nevajag braukat ar gludam riepam?

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+