×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
12. janvāris, 2013
Drukāt

Braukšana apgrūtināta uz visiem autoceļiem

Foto-LETAFoto-LETA

Braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējiem autoceļiem visā Latvijas teritorijā ir apgrūtināti, vienlaikus daudzviet ceļi nav sniegoti un ir diezgan labi izbraucami, aģentūru “LETA” informēja “Latvijas Valsts ceļu” satiksmes informācijas centrā.

Joprojām daudzviet Latvijā nedaudz snieg un putina, kā rezultātā uz ceļiem var veidoties sniega sanesumi. Autoceļus tīra, bet kaisīšanas darbi zemo gaisa temperatūru dēļ nav efektīvi, tādēļ vietām netiek veikti.

Lielākoties Latvijā temperatūra noslīdējusi zem mīnus desmit grādiem, ap Rīgu mīnus 14, mīnus 15 grādi, mazliet siltāks Kurzemē, kur mīnus 8, mīnus 9 grādi. Ceļu kaisīšana ar pretapledojuma materiāliem daudzviet netiek veikta, jo tā ir bezjēdzīga, paskaidroja satiksmes informācijas centrā. Sala reaģents esot efektīvs līdz mīnus 6 grādiem.

Rīgas apkārtnē, kā arī Ventspils, Liepājas, Jelgavas, Bauskas, Daugavpils, Siguldas, Valmieras un Ainažu virzienos braukšanas apstākļi apgrūtināti visā ceļa posma garumā. Vietām snieg un putina. Brauktuves sniegotas, vietām veidojas apledojums. Autoceļus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem.

Arī pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā. Vietām snieg, putina, brauktuves sniegotas. Autoceļus tīra un kaisa ar pretapledojuma materiāliem.

Pa vietējiem ceļiem ir apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā, izņemot Gulbenes apkaimi. Brauktuves sniegotas, vietām apledojušas. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek bīstamo ceļa posmu (krustojumu, pagriezienu, kāpumu) pretslīdes apstrāde.

Braucot ziemas apstākļos, aicinām autovadītājiem izvēlēties ceļa stāvoklim un savām autovadīšanas prasmēm atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. “Latvijas Valsts ceļi” atgādina, ka ceļa stāvoklis ziemas laikā var mainīties ļoti strauji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+