Sports
Futbols

Brazīlijas futbola zvaigznei Robinju deviņi gadi cietumā par izvarošanu 16

foto: AFP/LETA

Savulaik pasaules futbolā uzspīdējušais brazīliešu uzbrucējs Robinju saņēmis deviņu gadu cietumsodu par izvarošanu, vēsta “Football-Italia.net”.

Incidents notika 2013.gada 22.janvārī kādā Milānas naktsklubā, kad Robinju vēl tolaik pārstāvēja šīs Itālijas pilsētas komandu “AC Milan”. Futbolists veicis 22 gadus vecas albāņu sievietes grupveida izvarošanu.

Pašlaik 33 gadus vecais Robinju par vainīgu atzīts kopā ar vēl piecām personām.

Lai arī Robinju atzīts par vainīgu, tuvākajā laikā viņam, visticamāk, cietumā nebūs jādodas, jo spriedums tiks pārsūdzēts un apelācija varētu ieilgt.

Robinju līdz šim pārstāvēja Belu Orizonti “Atletico Mineiro”, bet sagaidāms, ka ar šo spriedumu viņa futbolista karjera ir galā.

Karjeras laikā futbolists pārstāvējis tādus grandus kā Madrides “Real”, Mančestras “City” un “AC Milan”, katrā no tiem aizvadot vismaz vienu sezonu, kurā gūti vismaz desmit vārti. Savulaik viņš tika uzstatīts par vienu no daudzsološākajiem brazīliešu futbolistiem.

Vēl 2008.gada septembrī Mančestras “City” par Robinju Madrides klubam samaksāja ap 42 miljoniem eiro, taču Anglijā viņš pabija vien pusotru sezonu.

Robinju ir kļuvis par Spānijas un Itālijas čempionu, bet Brazīlijas valstsvienībā viņš 100 spēlēs guva 28 vārtus.

LA.lv