×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
16. septembris, 2013
Drukāt

Britu prese sašutusi par plašāka mitekļa piešķiršanu desmit bērnu mātei no Latvijas

LETALETA

Britu prese sašutusi par lielāka pašvaldības mājokļa piešķiršanu desmit bērnu mātei no Latvijas, kas pārtiek no Lielbritānijas valdības izmaksātajiem pabalstiem.

 

32 gadus vecā Linda Kozlovska britu preses uzmanības lokā nonāca pagājušā gadā, kad laikraksts “The Sun” publicēja Kozlovskas sūkstīšanos par pārāk mazo mājokli Bostonā, pieprasot pašvaldībai lielāku māju.

Tagad avīze raksta, ka pašvaldība piešķīrusi ģimenei lielāku mājokli, kas arī atrodas tuvāk centram.

Kozlovska pēc iespējas piestrādā par apkopēju, bet galvenokārt pārtiek no Lielbritānijā maksātajiem pabalstiem, kas kopumā sasniedz 654 sterliņu mārciņas (547 latus) nedēļā.

Kozlovska uz Lielbritāniju pārcēlās 2008.gadā ar trim no saviem bērniem. Tobrīd Latvijā viņai palika vēl četri bērni, kas pamazām pārcēlās pie viņas uz Lielbritāniju. Taču pēdējos gados Lielbritānijā viņa laidusi pasaulē vēl trīs mazuļus.

Kozlovska laikrakstam “The Sun” pavēstīja, ka bērnus audzina viena pati, un atteicās izpaust, no cik vīriešiem viņai ir bērni.

“The Sun” skaidro, ka Latvijā Linda pabalstos saņemtu tikai astoņus latus mēnesī par katru bērnu, norādot, ka latviešiem ir ļoti izdevīgi pieprasīt pabalstus Lielbritānijā.

Lindas bērnu pulciņu veido 17 gadus vecā Rusandra, 14 gadus vecā Liene, 13 gadus vecais Julians, 12 gadus vecā Sandija, deviņus gadus vecais Marko, septiņus gadus vecais Jānis, sešus gadus vecā Diāna, trīs gadus vecais Rolands un divus gadus vecie dvīņi Edvards un Alans.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+