Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
31. decembris, 2014
Drukāt

Bukmeikeri: Pirmais 2015. gada jaundzimušais visdrīzāk būs zēns (1)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

2015. gada sākumā nedaudz lielāka varbūtība ieraudzīt šo pasauli pirmajam no bukmeikeru puses tiek atvēlēta zēnam, aģentūru LETA informēja “Optibet”.

Arī šogad tāpat kā iepriekšējos gadus, “Optibet” piedāvā prognozēt – kas Rīgas Dzemdību namā, 2015. gadam sākoties, būs pirmais jaundzimušais – zēns vai meitene?

2014. gada statistika gan pārtrauca ierasto steidzīgo jaundzimušo zēnu pārsvaru, kad pārliecinoši – 2011., 2012. un 2013. gadā pirmie, gadam iesākoties, Rīgas Dzemdību namā pasaulē nākuši zēni. 2014. gada 1. janvārī pirmā Rīgas Dzemdību namā piedzima meitenīte.

“Optibet” bukmeikeri ar 51% varbūtību vērtē, ka pirmais jaundzimušais 2015. gadā Rīgas Dzemdību namā būs vīriešu dzimuma pārstāvis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. zēni dzimst uz karu Atbildēt

    tā vismaz vienmer bijis:)

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+