Bumba nelido grozā 0

Latvijas basketbola meiteņu izlase otro zaudējumu Eiropas kadetu (U-16) čempionātā Bulgārijā piedzīvoja spēlē pret vienaudzēm no Horvātijas (44:55).

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Izlases galvenais treneris Ainārs Čukste: “Uzvara bija tuvu – trīsarpus minūtes pirms mača beigām zaudējām vien ar 42:45. Aizsardzībā nospēlējām ļoti labi, uzbrukumā tikām pie brīviem metieniem. Taču ko gan tas dod, ja bumba lido visur, tikai ne grozā?” Cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā latvietes vakar tikās ar Spānijas izlasi, kas uzvarējusi visās četrās iepriekšējās spēlēs, bet šodien svarīgs mačs pret turnīra pastarītēm Grieķijas kadetēm.

Basketbols

EIROPAS U-16 ČEMPIONĀTS, E GRUPA

* Latvija – Horvātija 44:55 (10:9, 20:24, 31:35), D. Strautmane 21+11 AB, Kudule 8, P. Strautmane 7, Rikveile 5, Dreimane 2, Grabe 1.

* Spānija – Turcija 72:52, Krievija – Grieķija 63:45.

Pirms vakardienas spēlēm: 1. Krievija 3-0, 2. Spānija 3-0, 3. Horvātija 2-1, 4. Latvija 1-2, 5. Turcija 0-3, 6. Grieķija 0-3.

F grupā: 1. Itālija 3-0, 2. Ungārija 2-1, 3. Čehija 2-1, 4. Francija 1-2, 5. Beļģija 1-2, 6. Nīderlande 0-3.