Horoskopi un mistika
Ezoterika

Četras zodiaka zīmes, kuras ir pilnīgi “kontroles maniaki”1


Foto – LA.lv
Foto – LA.lv
Foto – LA.lv

Dažas zodiaka zīmes necieš kontroli un dusmīgi saceļas, ja kāds vai kaut kas mēģina no tām prasīt par daudz. Tomēr ir arī pretēja rakstura cilvēki, tas ir, zodiaka zīmes, kuras vienkārši dievina visu kontrolēt, turklāt ne vien cilvēkus, bet arī visus savas un citu dzīves aspektus.

Reizēm šī atbildības sajūta var būt krietni vien pārspīlēta, bet tieši tā dara “kontrolieri” laimīgu. Un viņi zina, kā panākt rezultātu. Tādu personību ir tieši viena trešdaļa no visām zodiaka zīmēm, bet tās spēj kārtīgi pabojāt nervus visiem apkārtējiem.

Auns

Auni ir dzimuši līderi, un tā viņi arī jūtas, kad par visu atbild un visus vada. Kontrole un vadība ir Aunu dzīves misija, un Auni nekad nekautrējas par to paziņot visai pasaulei. Nesagaidīsi iespēju skatīt Aunu kaut kur pēdējās rindās, šis cilvēks dos pavēles un pats skries visiem pa priekšu. Auna neizsmeļamās enerģijas avots ir viņa mūžīgā vēlēšanās ar visiem konkurēt, protams, tāpēc, lai ieņemtu pirmo vietu!

Lauva

Lauvam ir pārāk milzīgs ego, un tikai šī iemesla dēļ šajā zīmē dzimis cilvēks ir absolūti pārliecināts par to, ka zina, kā izlemt un rīkoties pareizi. Dažos gadījumos Lauvam var pat būt taisnība. Viņu pārliecība par sevi reizēm var būt ļoti nomācoša un dominējoša, bet galu galā palīdz Lauvam kļūt par veiksmīgu līderi. Lauva tiecas pēc pilnīgas kontroles ne tāpēc, ka tā viņam būtu vajadzīga, bet tāpēc, ka uzskata: visiem pārējiem tas ir vajadzīgs.

Jaunava

Saistītie raksti

Jaunavas lielu uzmanību pievērš detaļām. Šajā zīmē dzimušie pamana katru sīkumu un jūt, ka vienmēr jābūt modriem, citādi viss sabruks un aizies postā. Ja kaut kas neatrodas savā vietā, Jaunava uzsprāgst un kļūst viegli aizkaitināma. Bet, ja pamana kaut mazākās nekārtīguma iezīmes savā apkārtnē, apkārtējiem klāsies plāni. Jaunavām patīk kontrole, bet viņas to īsteno mierīgāk nekā pārējās dominējošās zīmes. Viņas labi izpilda savu darbu un negaida uzslavas, jo ir laimīgas vienkārši par to, ka viss izdarīts pareizi.

Mežāzis

Mežāžiem nekad nepatīk pārkāpt noteikumus. Viņiem ir īpaša taisnīguma izjūta, un viņi uzskata, ka jārīkojas tikai un vienīgi saskaņā ar instrukcijām. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka Mežāži drīzāk kontrolēs pareizību un kārtīgumu, nekā sēdēs maliņā. No viņiem izveidojas priekšnieki darbaholiķi, kas burtiski atsakās no sava brīvā laika, lai sevi veltītu darbam. Viņiem svarīgākais ir nevis darbs kā tāds, bet atbildība. Tieši tā Mežāži arī rīkojas, un viņu īstenotā kontrole vienmēr ir efektīva.

Avots: Flytothesky.ru

LA.lv