Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
25. decembris, 2015
Drukāt

Ceturtdien Latvijā reģistrētas septiņas zādzības no mājokļiem

Foto-LETAFoto-LETA

Pirmajā svētku brīvdienā, 24.decembrī, Latvijā reģistrētas septiņas zādzības no mājokļiem, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Četras šādas zādzības reģistrētas Rīgas reģionā, divas – Kurzemē, bet viena – Vidzemē.

24.decembrī reģistrētas arī 26 zādzības no transportlīdzekļiem – 24 no tām notikušas Rīgā, bet pa vienai – Kurzemē un Latgalē, liecina policijas apkopotā statistika.

Pirmajā svētku brīvdienā fiksēta arī viena velosipēda un viena automašīnas zādzība. Velosipēds nozagts Vidzemē, bet automašīna – Latgalē.

Svētku laikā policija parasti aicina iedzīvotājus būt īpaši piesardzīgiem un, dodoties prom no mājas, kārtīgi pārliecināties, vai ir aizslēgtas durvis, ieslēgt signalizāciju, ja tāda ir, kā arī iespēju robežās vienoties ar kaimiņiem par mājokļa pieskatīšanu.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+