Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
25. decembris, 2015
Drukāt

Ceturtdien Latvijā reģistrētas septiņas zādzības no mājokļiem

Foto-LETAFoto-LETA

Pirmajā svētku brīvdienā, 24.decembrī, Latvijā reģistrētas septiņas zādzības no mājokļiem, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Četras šādas zādzības reģistrētas Rīgas reģionā, divas – Kurzemē, bet viena – Vidzemē.

24.decembrī reģistrētas arī 26 zādzības no transportlīdzekļiem – 24 no tām notikušas Rīgā, bet pa vienai – Kurzemē un Latgalē, liecina policijas apkopotā statistika.

Pirmajā svētku brīvdienā fiksēta arī viena velosipēda un viena automašīnas zādzība. Velosipēds nozagts Vidzemē, bet automašīna – Latgalē.

Svētku laikā policija parasti aicina iedzīvotājus būt īpaši piesardzīgiem un, dodoties prom no mājas, kārtīgi pārliecināties, vai ir aizslēgtas durvis, ieslēgt signalizāciju, ja tāda ir, kā arī iespēju robežās vienoties ar kaimiņiem par mājokļa pieskatīšanu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+