Horoskopi un mistika
Horoskopi

Cik māņticīgs tu esi saskaņā ar savu horoskopa zīmi?0

Foto: Shutterstock

Vienādi cipari pulkstenī, melns kaķis pārskrēja ceļu, ar kreiso kāju izkāpi no gultas – kuriem “aizspriedumiem” tic katra horoskopa zīme? Un vai vispār tic?

Auns

Auns vienmēr un visur grib būt pirmais. Šajā zīmē dzimušie necieš, ja lielisko skatu uz pasauli kaut kas aizšķērso. Auns var uzskatīt, ka tā ir slikta zīme sēdēt kādam garam cilvēkam aiz muguras teātrī un viņu var sadusmot apjauta, ka tieši viņa rinda veikalā kustas vislēnāk. Ja redzi kādu, kas dusmīgs iziet no veikala, nevis piecas minūtes pagaida pārdevēju, tas, visdrīzāk, ir Auns.

Vērsis

Vērsis nepavisam nav māņticīgs, taču viņu no sliedēm var izsist tādas ikdienišķas un viņaprāt pašsaprotamas lietas kā, piemēram, tas, ka lai diena būtu veiksmīga rīts ir jāsāk ar gardāko kafijas krūzi vai saldētavā vienmēr jābūt saldējumam. Ja tā nav, noteikti kaut kas “noies greizi”.

Dvīņi

Dvīņi ir pilnībā pārliecināti, ka tad, kad viņi stundām ilgi dienā pārstās runāt pa mobilo telefonu ar visu un par visiem, iestāsies kaut kas līdzīgs pasaules galam. Un veiksme, protams, novērsīsies. Tas pats attiecas uz jebkuras citas saziņas ierīces lietošanu.

Vēzis

Vēži glabā tādas bērnu dienu lietiņas, kuras lielākā daļa cilvēku izmetuši jau pirms gadu desmitiem. Diezgan daudzi Vēži par sliktu zīmi var uzskatīt sākumskolas sporta krekliņa nozaudēšanu, un nekas, ka tas bija jau ar caurumiem.

Lauva

Lauvas dievina apkārtējo apbrīnu. Lauva domā, ka aizmirst cilvēka vārdu nav nekas traks, pat, ja ar cilvēku viņš iepazinās tikko kādā pasākumā (tur taču bija tūkstošiem cilvēku, kā gan viņš var atcerēties tieši to vienu?). Jā, bet slikta zīme noteikti ir, ja nozīmīgā dienā, piemēram, līst lietus.

Jaunava

Jaunavas ir ļoti aizspriedumainas. Jebkura novirze “no tēmas” viņu rūpīgi izstrādātajā dienas plānā var sabojāt visu dienu. Ja lietas netiek noliktas tieši tām paredzētajā vietā vai mati vai drēbes nav perfektas, tā nav tikai neērtība, tas var radīt totālu haosu Jaunavas dzīvē.

Svari

Svari bieži gatavi ziedot savas intereses (jo sevišķi attiecībās), lai tikai citi būtu laimīgi. Daudzi Svari tic, ka tad, ja viņi saņems kaut nedaudz vairāk mīlestības, uzmanības, naudas, ēdiena vai jautrības nekā viņu partneris, tad viņi būs lemti bargiem sodiem visu atlikušo dzīvi.

Skorpions

Arī Skorpionus var dēvēt par īstiem aizspriedumu karaļiem. Viņi ir ļoti pārliecināti, ka katram niekam ir sava nozīme un tas vai nu darbojas pret tevi vai tavā labā. Garām mājai lidojoša putna ēna, brauciens aiz 1981. gada ražojuma kabrioleta vai pat vienas un tās pašas seriāla sērijas nejauša noskatīšanās divos dažādos kanālos – visa šīs lietas var izrādīties bīstamas.

Strēlnieks

Strēlniekiem bieži ir visai dīvaini aizspriedumi, piemēram, noteiktās dienās neglaudīt suņus, nedēļas nogalēs nevalkāt neko zaļu vai nenodot bagāžu, lidojot uz Turciju.

Mežāzis

Mežāžiem nav laika tādām muļķībām kā māņticība. Diemžēl daudzi Mežāži apprecas ar Zivīm, kas māju iekārto tā, lai izskatītos kā kaut kas vidējs starp katoļu baznīcu un budistu templi.

Ūdensvīrs

Rodas iespaids, ka nelaime kliegdama sasniegs Ūdensvīru, ja viņš laikā neiesniegs ienākumu deklarāciju, nokavēs vizīti pie zobārsta vai vadot automašīnu, nepaņems līdzi tiesības. Pasaules gals – ar garantiju!

Zivis

Zivis ir māņticīgas par lietainām dienām un, protams, arī saulainām dienām. Par kāpšanu uz plaisām asfaltā vai uz rūtiņām flīzēs. Par to, kā cilvēks no rīta uz viņu paskatījās darbā vai kā konduktors viņu uzrunāja sabiedriskajā transportā. Nemēģiniet saprast Zivis, viņiem ir pašiem sava pasaule!

LA.lv