×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
17. janvāris, 2012
Drukāt

Cirka festivāla “Zelta Kārlis 2012” galveno balvu ieguvusi māksliniece no Krievijas

Foto- LETAFoto- LETA

“Rīgas cirka” rīkotajā starptautiskajā cirka festivālā “Zelta Kārlis 2012” uzvaru un “Grand Prix” balvu ieguvusi māksliniece Ņina Jaroša no Krievijas, aģentūru LETA informēja “Rīgas cirka” sabiedrisko attiecību speciāliste Agita Pudule.

Māksliniece uzvarējusi ar gaisā izpildīto priekšnesumu “Trapece”, ko skatītāji uzņēma ar sajūsmu. Krievijas māksliniece saņēma arī vislielāko skatītāju atbalstu, iegūstot skatītāju simpātiju balvu.

Balvu “Zelta Kārlis” ieguva Mihails Ivanovs un Jeļena Sosina no Krievijas, izpildot priekšnesumu “Baltā nakts”, kā arī Ukrainas mākslinieks Sergejs Poļakovs ar priekšnesumu “Whan close my eyes”, bet nominācijā “Sudraba Kārlis” apbalvoti gaisa vingrotāji Deniss Ovčarenko un Jeļena Nosuļenko no Krievijas, kā arī gados jaunā māksliniece Polīna Kirjahno no Ukrainas.

Festivāla “Bronzas Kārlis” balvu ieguva mākslinieki no Polijas un mākslinieks no Šveices.

Otrajā starptautiskajā cirka festivālā “Zelta Kārlis 2012” dalībnieki savā starpā dalīja astoņas galvenās balvas un septiņas žūrijas locekļu specbalvas. Latvijas pārstāvei Diānai Ņikuļičevai, kura festivālā uzstājās ar priekšnesumu “Diabolo”, piešķirta specbalva no Latvijas vasaras ceļojošā cirka “Allē” direktores Valentīnas Golobokihas, vēstīja Pudule.

Festivāls šogad pārsteidza ar lielo dalībnieku skaitu – vairāk nekā 200 dalībniekiem, kuri pārstāvēja dažādas valstis, ASV, Lielbritāniju, Krieviju, Ukrainu, Latviju, Lietuvu, Poliju, Portugāli, Zviedriju un Šveici.

Tā kā mākslinieku sniegums šogad bija ļoti augsts, žūrijai, kuru pārstāvēja cirka un mākslas jomas profesionāļi, bija grūti izvēlēties labākos no labākajiem. To pierāda arī skatītāju balsojums, jo pirmo vietu no otrās šķīra tikai septiņas balsis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+