Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
23. februāris, 2015
Drukāt

Daugavā pie Jaunjelgavas četri bērni vizinās uz ledus gabala (2)

ledus_daugava

Daugavā pie Jaunjelgavas pirmdien konstatēti četri bērni, kuri vizinājušies uz ledus gabala, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD pārstāve Viktorija Gribuste stāsta, ka informācija par bērniem uz ledus gabala saņemta pirmdien pēcpusdienā. Nokļūstot līdz norādītajai vietai, bērni jau bija piestājuši krastā un glābēju palīdzība viņiem nebija nepieciešama.

“Šajā gadījumā viss beidzās laimīgi,” teica Gribuste, piebilstot, ka glābēji ar pārgalvīgajiem bērniem pārrunājuši šādas nodarbes bīstamību. VUGD aicina arī vecākus atgādināt bērniem, ka atrasties uz ledus ir bīstami.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Beerni, protams, IDIOTI. Betvecaaki? Vanjkveidiigie urlas???

  2. Vai izsaukumu apmaksāja šo neaudzināto idiotu vecāki, vai atkal nodokļu maksātāji?
    Vai vecāki zina kā izklaidējās viņu bērni?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+