Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
23. februāris, 2015
Drukāt

Daugavā pie Jaunjelgavas četri bērni vizinās uz ledus gabala (2)

ledus_daugava

Daugavā pie Jaunjelgavas pirmdien konstatēti četri bērni, kuri vizinājušies uz ledus gabala, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD pārstāve Viktorija Gribuste stāsta, ka informācija par bērniem uz ledus gabala saņemta pirmdien pēcpusdienā. Nokļūstot līdz norādītajai vietai, bērni jau bija piestājuši krastā un glābēju palīdzība viņiem nebija nepieciešama.

“Šajā gadījumā viss beidzās laimīgi,” teica Gribuste, piebilstot, ka glābēji ar pārgalvīgajiem bērniem pārrunājuši šādas nodarbes bīstamību. VUGD aicina arī vecākus atgādināt bērniem, ka atrasties uz ledus ir bīstami.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Beerni, protams, IDIOTI. Betvecaaki? Vanjkveidiigie urlas???

  2. Vai izsaukumu apmaksāja šo neaudzināto idiotu vecāki, vai atkal nodokļu maksātāji?
    Vai vecāki zina kā izklaidējās viņu bērni?

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+