Kaspars Daugaviņš. Foto – AFP/LETA

Daugaviņam sešas minūtes, Ivanānam piespēle 0

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Raitis Ivanāns izcēlies ar rezultatīvu piespēli AHL čempionātā, bet Kasparam Daugaviņam kārtējā NHL spēle.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

AHL čempionāta spēlē Ebotsfordas “Heat” ar 5:2 pārspēja Šarlotes “Checkers”, četrus bezatbildes vārtus iemetot pēdējā trešdaļā. Latviešu uzbrucējs Raitis Ivanāns ar rezultatīvu piespēli asistēja savas komandas pirmajā vārtu guvumā otrajā trešdaļā. Ivanāns šosezon AHL čempionātā aizvadījis 17 spēles, kurās nopelnījis 5 (2+3) rezultativitātes punktus.

Citās AHL čempionāta spēlēs pa zaudējumam diviem mūsu aizsargu pārstāvētajiem klubiem. Oskars Bārtulis (četri metieni, lietderība -2) un Adriondakas “Phantoms” ar 1:2 zaudēja Bridžportai; Artūrs Kulda (noraidījums un neitrāla lietderība) un Sentdžonsas “IceCaps” ar 2:5 piekāpās Portlendai.

NHL čempionātā Otavas “Senators” izbraukumā Anaheimā ar 1:2 piekāpās “Mighty Ducks” komandai. Latviešu uzbrucējs laukumā bija sešas minūtes un 57 sekundes, kas bija trešais mazākais laiks komandā. Pārējās statistikas ailēs viens metiens pa vārtiem un viens uzvarēts iemetiens no trim. Otavas “Senators” austrumu konferences turnīra tabulā joprojām ir piektajā vietā.