Foto – AFP/LETA

Daugaviņš neitrāls Otavas zaudējumā 0

Ceturto zaudējumu pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā otrdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda, kas ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:1, 0:2) izbraukumā piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Daugaviņš uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 42 sekundes, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzvaras vārtus trešās trešdaļas astotajā minūtē guva Deniss Zeidenbergs, kurš turklāt Otavas kluba vārtsargu Kreigu Andersonu pārspēja ar metienu no laukuma centra.

Šosezon NHL Daugaviņš jau aizvadījis 44 spēles, kurās izcēlies ar trijiem vārtiem, piecām rezultatīvām piespēlēm, 12 soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu -4.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā pēc otrdienas mača “Senators” komanda ar 60 punktiem 53 spēlēs atkrita uz sesto vietu, bet “Bruins” hokejisti ar 66 punktiem 48 cīņās ieņem otro pozīciju.