“Daugavu” divcīņā bez pārsteigumiem – uzvar Daugavpils 0

Latvijas virslīgas futbola čempionāta līdere Daugavpils ”Daugava” svētdien ar 3:1 uzvarēja Rīgas ”Daugavu” čempionāta otrā riņķa ieskaņā.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Trīs vārtus šajā spēlē guva Mamuka Gongadze.

Debitanti Jūrmalas ”Spartaks” ar 2:0 Slokā uzvarēja pagājušā gada čempionvienību FK ”Ventspils” un izvirzījās otrajā vietā turnīra tabulā. ”Spartaka” labā 21. minūtē vārtus guva Nauris Bulvītis, bet 68. minūtē kolumbietis Hairo Moskera rezultātu dubultoja.

Vēl FB ”Gulbene” ar 5:1 sagrāva ”Metta/LU” un izrāpās no pēdējās vietas tajā atkal ievietojot uzvarētos studentus.

Tabulas galvgalī Daugavpils ”Daugavai” ir 21 punkts, ”Spartakam” -19 pēc 10 spēlēm, Rīgas ”skonto” 17 pēc deviņām un FK ”Ventspils” 15 pēc astoņām spēlēm.