Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
29. septembris, 2016
Drukāt

Dēls atbrauc no ārzemēm un ziņo par mātes pazušanu (2)

Foto no bezvests.lv FacebookFoto no bezvests.lv Facebook

Tuviniekiem nav ziņu par 54 gadus veco Dagniju Mazlazdiņu, kuras pazudušanu atklājis dēls, atgriežoties no ārzemēm, raksta portāls “bezvests.lv”.

“Es atrados ārzemēs. Atbraucot no ārzemēm, satiekot kaimiņu, prasīju, kad pēdējo reizi tika manīta. Teica, ka apmēram 16. datumā. Pats atbraucu 19.septembrī. Tādēļ nav zināms, kas viņai bija mugurā. Līdzi bija telefons, iespējams pase, jo mājās pase netika atrasta. Mājās atstātas brilles uz galda. Tā, it kā nekur tālu nebūtu devusies,” stāstījis dēls. Sieviete izgājusi no mājas Bulduru apkārtnē.

Dagnijas Mazlazdiņas tālrunis ir izslēgts.

Ja kādam ir zināma sievietes atrašanās vieta, lūdz zvanīt pa 110 vai uz “Bezvests.lv” numuru 22 084 084.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. varbutbari vina aibrauca pie tevis

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+