×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
18. marts, 2013
Drukāt

Dienas laikā bērnu vasaras nometnēm saziedo 19 000 latu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 16.martā, labdarības projekta “Nepaej garām!” koncertā vasaras nometņu rīkošanai bērniem ar īpašām vajadzībām iedzīvotāji saziedojuši vairāk nekā 19 000 latu, aģentūru LETA informēja akcijas rīkotāji.

Kā ziņots, labdarības akcijā “Nepaej garām!” tiek vākti ziedojumi 12 vasaras nometnēm 300 bērniem ar īpašām vajadzībām. Vienas nometnes izmaksas šogad tiek plānotas no 5000 līdz 6000 latu apmērā.

Šogad akcijas ziedojumu tālrunis 90006484 turpināsies darboties līdz pat Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai 1.jūnijā. Piezvanot ir iespējams ziedot vienu latu.

Kā stāsta akcijas rīkotāji, kopš 2009.gada, kad Latvijas Televīzija un Latvijas Bērnu fonds uzsāka sadarbību, vasaras nometņu rīkošanai savāktā ziedojumu kopsumma pārsniedz 100 000 latu. Savukārt kopumā, zvanot uz akcijas tālruni gan pavasara, gan Ziemassvētku akcijās, sabiedrība bērniem ar īpašām vajadzībām, audžuģimenēm un no vardarbības cietušo bērnu rehabilitācijas centriem saziedojusi gandrīz 300 000 latu.

“Palīdzēsim bērniem iekļauties sabiedrībā, apgūstot jaunas iemaņas radošajās vasaras nometnēs, gūt prieku no kopā būšanas un atrast sev jaunus draugus,” mudina akcijas rīkotāji. Pēc iepriekšējo gadu pieredzes viņi stāsta, ka desmit nometnes dienās tajās veidojusies savstarpēja draudzība, kas turpinās. Cits citu atbalstot, bērni veido sirsnīgas attiecības, integrējas sabiedrībā un aizmirst savas problēmas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+