Mobilā versija
+2.0°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
1. janvāris, 2016
Drukāt

Dienas vidū braukšana Zemgalē apgrūtināta

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Dienas vidū Latvijā ir apgrūtināta braukšana pa ceļiem Zemgalē, kā arī pa atsevišķiem ceļu posmiem Latgalē un Vidzemē, informē “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Nelielas snigšanas dēļ braukšanas apstākļi ir apgrūtināti uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem no Rīgas Zemgales virzienā, uz ceļa Rēzekne-Kārsava, kā arī dažviet Kokneses un Pļaviņu apkārtnē.

Apgrūtināta braukšana ir arī uz reģionālajiem un mazākas nozīmes autoceļiem.

Ceļu uzturēšanas darbos strādā “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnika, kas veica brauktuvju pretslīdes apstrādi.

Brauktuvju apstrāde ar pretslīdes materiālu sākta arī Rīgā, kur dienas vidū sākās neliela snigšana, ziņo Rīgas domes Satiksmes departaments.

LVC uzsver, ka ceļu uzturētāju darbība nevar novērst ceļu apledošanu, bet gan tā ir vērsta uz braukšanai bīstamu apstākļu uzlabošanu normatīvi noteiktā laikā, tāpēc jārēķinās ar to, ka satiksmes apstākļi ziemā var mainīties strauji. LVC aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem, izvēlēties laika apstākļiem atbilstoši braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (25)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+