“Dinamo” iemet piecus un uzvar Čeļabinskā 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti ceturtdien Čeļabinskā atspēlēja divu vārtu deficītu un beigās izcīnīja visnotaļ pārliecinošu uzvaru pret “Traktor” – 5:2. Četrās viesspēlēs rīdzinieki ieguva sešus no 12 iespējamiem punktiem.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Vārtus “Dinamo” labā guva Vitālijs Pavlovs, Marsels Hosa, Krišjānis Rēdlihs, Marsels Haščāks un Pols Šekura.

“Dinamko” rindās laukumā devās vairāki spēlētāji, kas pieteikumā nebija tikuši ilgāku laiku – Rodrigo Laviņš pēdējo maču aizvadīja 28. novembrī, bet Gunārs Skvorcovs – 6. decembrī.

“Traktor” pēdējo tīro zaudējumu pirms nepilna mēneša piedzīvoja Rīgā (0:2). Pēc tam sešās spēlēs trīs panākumi un trīs neveiksmes, visas bullīšos. Interesanti, ka čeļabinskieši, kurus pārstāv vairāki ļoti tehniski hokejisti, nav realizējuši pēdējos 13 pēcspēles metienus.

“Dinamo” spēli iesāka bikli un jau piekto maču pēc kārtas nonāca iediznējos. Pirmā perioda beigās ar brīviem metieniem no viduszonas Mikaēlu Telkvistu pārspēja Andrejs Popovs un Jans Bulis – 0:2.

Pārtraukumā treneru korpuss izmainīja visus uzbrucēju virknējumus un otrais periods jau aizritēja viesu zīmē. Pretuzbrukumā vārtus guva Vitālijs Pavlovs, no vārtu priekšas ripu augšā meistarīgi uzcēla Marsels Hosa, bet pēcāk devītniekā izcili trāpīja Krišjānis Rēdlihs un pēc 40 spēlētām minūtēm “Dinamo” atradās vadībā ar 3:2. Visi tā saucamie one timer goli jeb metieni ar pirmo pieskārienu.

Trešajā periodā, izmantojot pretinieku kļūdu savu vārtu priekšā, pārsvaru palielināja Haščāks, bet punktu ar skaistu vārtu guvumu pirmspēdējā minūtē pielika Šekura.

Rietumu konferencē ar 42 spēlēs iegūtiem 75 punktiem “Dinamo” saglabā ceturto vietu un pirmdien ar maču pret Vladivostokas “Admiral” uzsāks četru mājas spēļu sēriju.