Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
24. augusts, 2015
Drukāt

Dobeles novadā nodeg liela kūts

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Svētdien Dobeles novada Krimūnu pagastā nodegusi kūts 360 kvadrātmetru platībā, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Ugunsgrēkā neviens nav cietis, bet lopi no kūts bijuši izvesti vēl pirms glābēju ierašanās. Ugunsnelaime izcēlusies ap plkst.19, un tai tikusi izsludināta paaugstināta bīstamība.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā ugunsdzēsēji dzēsuši 35 ugunsgrēkus, kuros cilvēki nav cietuši. Glābēji 14 reizes devušies palīgā iedzīvotājiem glābšanas darbos.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+