Horoskopi un mistika
Horoskopi

Drauga plecs noderēs grūtībās! Horoskops 13.oktobrim0

Foto: Fotolia

Izmanto jebkuru iespēju padarīt labāku savu personisko dzīvi. Tev būs nepieciešama draugu materiālā palīdzība. Nebaidies ņemt aizņēmumu un neraizējies – šīs ir tikai pagaidu grūtības. Iespējams, tev radīsies iespēja pienācīgi novērtēt savus draugus. No viņiem tu saņemsi gan vērtīgus padomus sirdslietās, gan palīdzību karjerā.

Auns

Tavs dzīves tonuss būs nedaudz augstāks nekā parasti, tāpēc būs viegli iekļauties darbā un ķerties klāt jauniem pienākumiem. Risks un neatlaidība, iespējams, nesīs peļņu. Veiksme vēl zināmu laiku būs tavā pusē, vairojot labu noskaņojumu.

Vērsis

Diena būs labvēlīga tiem, kas gatavojas doties ceļojumā. Šajā dienā valdīs optimisms un laimes sajūta. Ieteicams iziet ārpus parastajiem uzvedības rāmjiem, bet nenodot savus principus un mērķus. Nešaubies par apkārtējo cilvēku patiesumu. Dienas otrajā pusē ļoti iespējams negaidīts ģimenes konflikts.

Dvīņi

Atceries, ka jaunas aktivitātes un un aizsākumi jebkurā dzīves sfērā nav nemaz tik viegli īstenojami. Šodien ieteicams objektīvi novērtēt notiekošo. Iespējams, ka drīzumā tu sajutīsi izdevīgumu no plānu īstenošanas. Bet neceri uz bezierunu panākumiem naudas jautājumos. Vakaru pavadi ģimenes lokā un uzlabo attiecības ar tuviniekiem.

Vēzis

Esi pret sevi kritiskāks, tiec skaidrībā ar savām jūtām, domām un rīcību. Izmanto jebkuru iespēju padarīt labāku savu personisko dzīvi. Seko, lai tavs dzīvesveids nebūtu pārmērīgi aktīvs, tas var slikti ietekmēt pašsajūtu.

Lauva

Ja iepriekšējās dienās pasargāji sevi no rupjības un kategoriskuma, tad spēsi ar jaunu skatu palūkoties uz aizvadītajiem notikumiem un izdarīt pareizos secinājumus. Šodien ar pilnām tiesībām tu vari atpūsties. Sievietēm Lauvām ieteicams neatstāt nerealizētas spēcīgas dvēseles alkas. Pilnībā un pavisam atdodies šīm jūtām, kas tevi ir pārņēmušas. Jauna interesanta iepazīšanās var pārtapt par stabilām un uzticamām attiecībām.

Jaunava

Tev būs nepieciešama draugu materiālā palīdzība. Nebaidies ņemt aizņēmumu un neraizējies – šīs ir tikai pagaidu grūtības. Šodien galvenais ir saglabāt dvēseles līdzsvaru un norobežot iekšējo pasauli no iespējamiem nepatīkamiem pārsteigumiem un kārdinājumiem. Tuvākajā laikā gaidāma naudas saņemšana, jūtu līdzsvarošanās, radoša pieeja lietām un emocionāls pacēlums.

Svari

Sabiedriski politiskā situācija zināmā mērā ietekmēs tavu psihi un pasaules redzējumu. Palielināsies interese par politiskās dzīves notikumiem, masu informācijas līdzekļiem. Ieteicams saglabāt mieru un nepārcensties, jo pretējā gadījumā ir iespējamas saslimšanas uz nervu pamata.

Skorpions

Iespējama saaukstēšanās un hronisku slimību saasināšanās. Parūpējies par diētu, dod priekšroku dabīgiem svaigiem produktiem un sulām. Iespējami nepatīkami jaunumi, kas var tevi izsist no sliedēm. Saskarsme ar dzīvniekiem daudziem palīdzēs atgūt līdzsvaru un harmoniju jūtās un domās. Zināms, ka dzīvnieki var pat izārstēt vairākas slimības.

Strēlnieks

Šodien tevi piemeklēs neveiksmes daudzās dzīves sfērās. Saprātīgi novērtē situāciju, centies izveidot pareizu pasaules skatījumu. Nevajag pārmērīgi koncentrēties uz profesionālajām problēmām. Lietderīgāk ir pievērsties individuālam darbam, iemīļotām nodarbēm. Pieaugusī atsvešināšanās ģimenes attiecībās prasa, lai tu pārdomātu savu uzvedību un uzskatus.

Mežāzis

Labvēlīga diena aktīvai atpūtai tuvu draugu lokā. Iespējams, tev radīsies iespēja pienācīgi novērtēt savus draugus. No viņiem tu saņemsi gan vērtīgus padomus sirdslietās, gan palīdzību karjerā. Nepaliec viņiem parādā. Šodien ieteicams nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm un iesaistīt tajās arī bērnus, ja tev tādi ir.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena solās būt labvēlīga daudzējādā ziņā. Iespējamas aizraujošas un auglīgas radošās tikšanās, patīkama saskarsme ar tuvajiem un mīļajiem. Aizvadītās darba nedēļas plānveidīgā darbība un ģimenes labklājība veicinās tavu jūtu harmoniju un līdzsvaru.

Zivis

Tevi gaida te vilšanās savos spēkos, te pašpārliecības un emocionalitātes uzplūdums. Tomēr – neraugoties uz to, ka šī diena kopumā iekrāsosies nepatīkamos toņos, tu spēsi izmantot vispārējo labvēlīgo zvaigžņu stāvokli un mainīt situāciju uz labo pusi.

LA.lv