×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2014
Drukāt

Dūklavs: ZM galvenais uzdevums – sagatavoties Eiropas naudas apguvei (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Zemnieku saeimas priekšsēdētājs Juris Lazdiņš (no kreisās), zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs piedalās Latvijas lauksaimnieku organizācijas rīkotajā preses konferencē, lai informētu par kampaņas "Kopējā lauksaimniecības politika - rītdiena sākas šodien" gaitu.

Līdz rudenī paredzētajām Saeimas vēlēšanām Zemkopības ministrijas galvenais uzdevums ir sagatavošanās Eiropas naudas apguvei, pavēstīja Jānis Dūklavs (ZZS), kurš šobrīd tiek dēvēts par reālāko zemkopības ministra amata kandidātu Laimdotas Straujumas veidotajā valdībā.

Viņš norādīja, ka Latvijā ir trīs spēcīgas lauksaimnieku organizācijas, “ar kurām būs jātiek galā”, veicot Eiropas finansējuma sadali.

“Zemkopības ministrijā jau varākus gadus ir ļoti izteikts pēctecības princips, tāpēc man nekas jauns nebūs jāizdomā, bet gan jāturpina iepriekš iesāktie darbi,” sacīja Dūklavs.

BNS jau rakstīja, ka Straujumas veidotajā valdībā ZZS ir uzticēti trīs ministru portfeļi.Visticamāk, Par zemkopības ministru, visticamāk, kļūs Dūklavs, par aizsardzības ministru – Raimonds Vējonis, bet par labklājības ministru – Uldis Augulis.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Vecais blēdis hi-hi.

  2. ZM esot izteikts pēctecības princips, lasi, lielsaimnieku ar ZSA priekšgalā atbalstīšana un nekas jauns neesot jāizdomā, tā var saprast Dūklava teikto. 3 lauksaimnieku organizācijas ir: ZSA, tad bijušie kolhozi jeb tagad kooperatīvu savienība un ja kas no Eiropas naudas vēl paliks pāri, tad kaut ko atmetīs LOSP. Tā ka dažiem laukos gaidāma “trekna” pēctecība, bet vairākumam zemnieciņu, tāpat kā līdz šim, būs jāpaliek gribot.

  3. Kuras 3 lauksaimnieku organizācijas ir domātas?!

  4. Dūklavam galvenais savā darbā nebūšot vis Latvijas lauku attīstība, lai nostiprinātu mazās un vidējās saimniecības, bet gan ES NAUDAS DALīŠANA! Naudas pārdalīšana lielsaimnieku interesēs! Vai nav simboliski, ka attēlā Lazdiņš sēž Duklavam pie labās rokas? Nav šaubu,ka šis izbijušais kolhoza priekšsēdis un “miljona” meklētājs turpinās Slaktera – Kalvīša iesākto lauku izputināšanas kursu un viņu šajā misijā turpinās atbalstīt izbijušais kompartijas sekretārs Brigmanis no Saeimas. Vai nav skaists tandēms priekš Latvijas laukiem?

  5. savus iznīcinātājus. Nu kur tā gadījās vienā bildē savākt vienkopus lielos naudas apguvējus. Domāju, ka līdz ar dūklava atgriiešanos saknē tiks iznīcinātas mazās saimniecībasun subsīdijas pārdalītaslielsaimniekiem,kasir Latvijas iznīcināšanā. Kur tad radīsies straujumas ataudze,ja lauku iedzīvotājus ar administratīvām metodēm patrieks no laukiem. Ak,lazdiļ,lazdiņ… alkatība tava būtība.

  6. Vai tiešām šī partija tik nabaga ar ministru kandidātiem ,kā tā tika un ko vispār dara valdībā. Kauns ka mūsu vārdu nēsā.

  7. Protams! Štrunts par nozares stratēģisku un ilgtermiņa attīstību, ka tik “izkruķīt” naudu industriālajiem lielsaimniekiem…

Draugiem Facebook Twitter Google+