×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
15. jūnijs, 2018
Drukāt

Suns nokoda govi? Kurzemē šķetina Dunalkas pļavās notikušo (2)

Foto - LETA un Timurs SubhankulovsFoto - LETA un Timurs Subhankulovs

Ilustratīvs attēls

Ziņa no policijas, ka saņemts iesniegums par to, ka suns Dunalkas pagastā nokodis govi, izraisījusi rezonansi vietējā apkārtnē un laikraksts “Kurzemes Vārds” centies noskaidrot, kas noticis.

Par govs bojāeju Kurzemē un ka vainīgais varētu būt kaimiņu suns, policijai ziņojusi saimniece Velta, šodien raksta avīze. 80 gadus vecajai sievietei ir liela saimniecība – 11 govis, divi zirgi un ap 90 aitām. “Sestdienas rītā ap sešiem kūru plīti. Pie loga pieklauvēja kaimiņš Kārlis. Govs tev beigta, – viņš teicis. Redzējis no celiņa,” stāstījusi saimniece. Veltas kundze esot manījusi suni apkārt staigājam un uz ceļa ievērojusi lielas pēdas.

“Viņa gribētu gan, lai mans suns ir vainīgs,” tā savukārt izteicās kaimiņiene Gunita, kuras suni vaino govs bojāejā. “Nav patīkami, ka mani apvaino. Bet normāls cilvēks jau saprot, kāda ir situācija. Suns nevar nokost govi,” viņa ir pārliecināta par savu taisnību. Mednieks Edvīns Stonis avīzei pastāsta, ka Dunalkā ir vilki, bet faktam, ka suns varētu nokost govi, viņš netic.

Bojāgājušo lopu ir apskatījis veterinārārsts, kurš pagaidām negribēja sīkāk komentēt notikušo, jo notiek policijas izmeklēšana. “Nav neviens dzīvnieks vainīgs,” “Kurzemes Vārdam” atklājis vetārsts.

Kaimiņi Dunalkā konfliktējuši jau iepriekš, tostarp par Veltas kundzes saimniecībā esošo ērzeli, kurš izlauzies brīvībā un apmeklējis kaimiņu saimniecībuas ķēvi. Un kā secina “Kurzemes Vārds”, – dzenot notikumam pēdas, rādās, ka Dunalkas trilleris visdrīzāk ir vien kaimiņu kašķis.

Policija izmeklēšanu vēl nav noslēgusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vilkam govs nokoda kāju…

  2. nu skatoties cik liels suns utt. nokost pēc principa ka rīkli pārkosts ari varbut nevar, bet vēderu uzšķerst mierigi, man paša suns ir tā pārcenties, gribedams mājās atdzīt uzšķērda vēderu, , vis gan labi beidzās jo uzreiz dabuju vetārstu aizšuja, viss kārtibā, bet fakts paliek fakts pats redzeju. nākamais, pat ja nav kosta, nav teikts ka nav notrenkāta līdz nāvei, ari tā vareja gadities.
    kaimiņam malumednieki ganibās nošāvuši govi bija, es jautaju medniekiem, kā tā var but šie skaidro- brauc ar dzipu, spīdina lukturi, redz ka acis spīd un bliež , nezin kjau ka ganibas un ka govs, šauj jau pa acu spīdešanu

Draugiem Facebook Twitter Google+