×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
6. jūlijs, 2015
Drukāt

Dzelzceļa stacijas laukumā darbosies dziesmu svētku informācijas un drošības centrs

Foto - LETAFoto - LETA

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dekors Bastejkalnā.

Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā darbosies oficiālais informācijas un drošības centrs, aģentūrai BNS pavēstīja svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Centru pirmdien atklāja ar Jelgavas novada skolēnu kora “Asni” un Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas jauktā kora sadziedāšanos. Centrs būs atvērts līdz 12.jūlijam.

Informācijas un drošības centrā varēs uzzināt visu par svētku norisi kopumā, iegūt saturisko un tehnisko informāciju saistībā ar norises vietām, kā arī informāciju par konkrētiem pasākumiem. Tāpat centrā varēs vērsties, ja svētku norises vietās būs kas pazaudēts vai atrasts, kā arī iegūt drukātās svētku programmas

Kopumā dziesmu un deju svētku laikā informācijas un drošības centri darbosies sešās Rīgas vietās.

No 6. līdz 12.jūlijam Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” darbosies arī īpašā Latvijas Radio 5 – “Pieci.lv” Dziesmu un deju svētku radio studija, kurā viesosies svētku dalībnieki un populāri mūziķi.

Uz “Origo Summer Stage” skatuves darbdienu vakaros plkst.18 notiks dziesmotas koru cīņas, kurās Latvijas kori izpildīs īpaši sagatavotas dziesmas. Uz lielā ekrāna būs iespēja arī vērot XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atklāšanu, deju lielkoncertu “Līdz varavīksnei tikt”, gājienu “Ābēcēdē…ūvēzēžē” un noslēguma koncertu “Manā dziesmā Tu…”.

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados. XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisinās Rīgā no 6.līdz 12. jūlijam, tajos piedalās aptuveni 37 890 dalībnieku. XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus rīko Valsts izglītības satura centrs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+