×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
31. janvāris, 2012
Drukāt

Dzintars: Apvienošanās ar “Visu Latvijai” novērsa TB/LNNK lejupslīdi (1)

Foto - LETAFoto - LETA

“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK bija nepieciešama otrā elpa, jo šai organizācijai bija sākusies liktenīga lejupslīde. Pēc apvienošanās ar “Visu Latvijai” tā ir veiksmīgi novērsta, intervijā aģentūrai LETA apgalvo nacionālā apvienības VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Dzintars nepiekrīt bijušā apvienības VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētāja, Eiropas Parlamenta deputāta Roberta Zīles intervijā žurnālam “Klubs” paustajam apgalvojumam, ka abu partiju apvienošana ir “aprēķina laulības”, kuru rezultātā ir zaudēts TB/LNNK piedāvājums ekonomikā un sociālajā jomā.

Zīle atzīst, ka bija skeptisks par abu politisko spēku apvienošanos, jo redzējis daudz risku, kuri arī daļēji piepildījušies. EP deputāts domā, ka līdz ar apvienošanos zaudēts TB/LNNK piedāvājums ekonomikā un sociālajā jomā.

“Taču mums bija piedāvājums kā nopietnai partijai. [..] Un tagad redzam, ka, ieplūstot “Visu Latvijai!”, kas ir ļoti enerģiska, hierarhiski labi organizēta struktūra, viņi ļoti ātri izvērš asākā formā nacionālo politiku, esam pazaudējuši piedāvājumu ekonomiskajā un sociālajā politikā.”

No saviem jaunajiem biedriem “piespiedu laulībā” Zīle vēlētos vairāk redzēt Eiropas līmeņa sakarības. “Jo jūs vairāk interesējaties par to un saprotat, kas notiek ekonomiskajā, sociālajā un nacionālajā politikā citās Eiropas valstīs, jo labāk saprotat, kāds ceļš Latvijai ejams,” pārliecināts ir eiroparlamentārietis.

“Roberts Zīle kopā ar Eināru Cilinski ir aktīvi strādājuši pie nacionālās apvienības ekonomiskās programmas veidošanas, kuru ļoti atzinīgi ir novērtējušas uzņēmēju organizācijas,” norāda Dzintars. “Nezinu, kur Zīle saskata neieklausīšanos viņa priekšlikumos, man tas bija pārsteigums,” saka Dzintars.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vispār jau TB vajadzēja izjukt un spējīgākajiem (kā Zīlem, Rasnačam, vairāk jau nav) pievienoties VL.

Draugiem Facebook Twitter Google+