×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
25. augusts, 2012
Drukāt

Dzintars: Nacionālā apvienība nevar padzīt “Jauno vilni”

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālās apvienības (NA) biedriem viedoklis par jauno izpildītāju konkursu “Jaunais vilnis” ir atšķirīgs, bet politiskās organizācijas rīcībā nav tādu instrumentu, lai no Jūrmalas padzītu “Jauno vilni”, sarunā ar aģentūru BNS pastāstīja NA Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Raivis Dzintars.

Nesen medijos izskanēja, ka Nacionālā apvienība gatavo plānus “norakt” Jūrmalā notiekošo konkursu “Jaunais vilnis”.

“Es pieļauju, ka mūsu biedru un atbalstītāju attieksme var būt mazliet atšķirīga. Ir tādi, kas vēlētos, lai “Jaunā viļņa” tur nebūtu, ir tādi, kas vēlētos, lai “Jaunais vilnis” mainās, kopējais noskaņojums ir kritisks – tas nav tāds pasākums, kādu mēs uzskatām par labvēlīgāko peļņas veidu mūsu valstij, bet mūsu rīcībā pašlaik nav nekādu instrumentu, lai kaut ko dzītu projām, un tāda jautājuma līdz ar to nav darba kārtībā,” sacīja Dzintars.

Viņš norādīja, ka medijos izskanējusi tāda kā atbalss no partijas valdes sēdes. “Tā ir tāda vēlme pārspīlēt mūsu attieksmi,” piebilda Dzintars. Viņš uzsvēra, ka mērķis nav kaut ko aizliegt un par konkursu “Jaunais vilnis” bija tikai diskusija.

“Valdes sēdē vienkārši par to tika diskutēts, un pašlaik plašsaziņas līdzekļos ir zināma tāda atbalss no šīs sēdes. Tā ka nekā citādi šis jautājums pašlaik nav attīstījies,” pastāstīja Dzintars.

Viņš paskaidroja, ka partijas apvienības valdes un frakcijas sēdēs kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende piedalās regulāri un tajās tiek apspriesti aktuālie jautājumi.

“Protams, mēs apspriežam aktuālos jautājumus, tostarp mēs apspriedām arī jautājumu par “Jauno vilni”, kur viedokļi atsevišķās niansēs atšķīrās un vairumam biedru bija skeptiska nostāja par jaunā viļņā izpildījumu. Bieži vien, diskutējot par dažādiem materiāliem ieguvumiem, mēs nerespektējam to pilsoņu sūdzības, kurus aizvaino, piemēram, himnas kariķēšana vai valsts valodas likumu pārkāpumi vai varbūt ideoloģiskā piekrāsa šim pasākumam,” klāstīja deputāts.

Konkurss “Jaunais vilnis” Latvijā notiek jau vairākus gadus. Šovasar tas norisinājās no 24. līdz 29.jūlijam, un Latviju tajā pārstāvēja vokālā grupa “Framest”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+