×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. marts, 2017
Drukāt

Dzintars skaidro Brokas attiecības ar Ušakova ģimeni (65)

Foto - LETAFoto - LETA

Nacionālās apvienības līderis Raivis Dzintars intervijā “Latvijas Avīzei” pamato, kāpēc partijas Rīgas mēra amatam izvirzījusi Baibu Broku, par kuru izteikts daudz šaubu, tostarp par viņas tuvajām attiecībām ar Rīgas mēra Nila Ušakova (“Saskaņa”) ģimeni.

R. Dzintars: – Kurš ir mērījis šo draudzību? Baiba Broka bija pazīstama ar Ivetu Strautiņu ļoti sen, savulaik viņas abas strādāja tieslietu ministra Gaida Bērziņa birojā. Pie Nila Ušakova Strautiņa sāka strādāt vēlāk, un pagāja vēl laiks, pirms kļuva par viņa sievu. Vai tas būtu labs paraugs, ja Broka tagad izliktos, ka Strautiņu vairs nepazīst un taisnotos, ka nav jau īsti draudzene.

Jautājums – vai vēlētāji noticēs, ka privātajā dzīvē cilvēki ir labi draugi, bet politikā – nikni pretinieki?

Ir politiķi, kuri noliegs jebkuru draudzību, tikai lai iegūtu varu, tieši tāpat kā noliegs savus ideālus. Es tomēr domāju, ka atklātība un principialitāte atmaksājas. Ja īslaicīga izdevīguma vārdā sāk novērsties no cilvēkiem, tad tikpat viegli vēlāk var nodot arī savus politiskos principus. Ir labi un pareizi, ka cilvēki atbildīgi izturas pret izvēli, šaubās un pārbauda. Visi šie jautājumi Baibai Brokai parasti tiek uzdoti, arī tad, kad viņa tiekas ar partijas biedriem un atbalstītājiem, taču viņa uz tiem atbild godīgi, un šaubas zūd. Piemēram, ir tāda nacionāli domājošu motociklistu brālība “Dieva suņi”, kuras biedri ir aktīvi sociālajos tīklos. Arī viņi sākotnēji bija skeptiski par Broku kā NA kandidāti, taču pēc pirmās komunikācijas viņu viedoklis būtiski uzlabojās. Nacionāli noskaņotu cilvēku resurss Latvijas politikā nav nemaz tik liels un mēs nevaram atļauties ar to bezrūpīgi mētāties.


Nesen NA biedri sociālajos tīklos priecājās, ka Broka Pirmajā Baltijas kanālā (PBK) runājusi latviski, nevis krieviski. Man gan radās jautājums, kāpēc viņa vispār deva šādu interviju? Vai tad tas nav Krievijas propagandas melu kanāls?

Pats galvenais, kāds bija vēstījums. Viņa parādīja, ka savā valstī varam diktēt noteikumus un šis propagandas kanāls bija spiests raidīt latviski un izmantot tikai krievu subtitrus. Partijas nostāja ir, ka mēs ar vietējiem Latvijas medijiem runājam latviešu valodā un esam aicinājuši visiem biedriem ievērot šo apņemšanos. Es pats ar Krievijas televīzijas kanāliem nerunāju vispār. Ir kolēģi, kuri uzskata, ka var runāt un skaidrot savu pozīciju. Partija pieļauj abas pieejas. Mēs redzam, ka arī ļoti nacionāli politiķi no Polijas dažreiz pat brauc uz Maskavu, lai piedalītos raidījumos, arī latviešu publicists Otto Ozols tur ir bijis.

Jā, viņš pateica, ka Krievija “dabūs pa purnu”, ja uzbruks Baltijas valstīm. No Brokas PBK mēs tādu stingru nostāju nedzirdējām, tā bija abpusēji jauka intervija.

Nepiekritīšu. Broka tiešām nav tā, kuru raksturo skaļi izteikumi. Viņas pienesums bija pieklājīgi, bet ļoti skaidri un noteikti pateikt, ka valsts amatpersonu pienākums Latvijā ir runāt valsts valodā. Tas bija skaidrs politisks vēstījums. Pārējā intervija vairāk bija par saimnieciskiem jautājumiem.

Pilnu interviju ar R. Dzintaru lasiet 1. marta “Latvijas Avīzē” vai e-izdevumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (65)

 1. Atkal mans koments dzēsts!Kapēc nenosūdzat DP?
  Atkārtoju VECU latviešu parunu – “Pasaki kas ir tavs draugs,pateikšu kas esi TU”!Ušaks ar savu naidnieku netusēs un arī Rīgas ostā tiek ievilkts ne katrs !

 2. seksam tautības nav :DDD nacionāliste gultā ar moskalistu :DDD

 3. Tai kundzītei acīs atmirdz eiriķu spīdums…pseidonacionāli var lepoties!

 4. Rīgā ir ļoti nopietna. Mēs visus šos gadus dzīvojam cerībā, ka reiz tas beigsies. Bet ko sagaidām? B.Broka kā letarģiskā miegā tik apmierināta, tik apmierināta… Pat, laikam nav pamanījusi nekam nevajadzīgo Kapu tramvaju.

 5. Bordāns tas atkal ir latvijas ceļš (apzināti ar maziem burtiem) un tad Latvijai ir vāks.

 6. Latvija ir tik liela cik nu tā ir un grūti atrast tādus, kuri nebūtu spēlējušies vienā smilšu kastē, gājuši vienā skolā vai vienā augstskolā… tā tas ir… bet tomēr ir kaut kāda neredzama, bet jūtama robeža, kuru nedrīkst pārkāpt…

 7. Tieši tāpēc, ka nav vienalga, ko sludina N.Ušakovs – nevajag demagoģiju. Komentāros ir ļoti daudz konkrētu pierādījumu, kaut vai apkampšanās ar E.Jakrinu LU. Nedomāju, ka tie ir meli. Pārāk labi atalgota, draudzējas ar Bentliju īpašniekiem. Rīgas Domē BB šo laiku tik nedzirdama bijusi. Vai vēlaties, lai tas viss turpinās? Kāpēc R.Zīle neizgāja cīņā par Rīgu, kāpēc pats R.Dzintars neizgāja? Tas jau ir noziegums pret mums visiem…., atvainojiet.

 8. Ļoti sakarīgs skaidrojums bet daudziem jau nozīmīgi ir tikai tas, ko sludina kremļa maukas un čekas kājslauķi, kas ar SC čubinās zem vienas sedziņas un kopiski izlaupa valsti.

 9. Galīgi garām. Dzintar, lien ārā no ierakumiem un virzi savu kandidatūru!! Par Broku latvieši vairs nevēlas balsot, dilti netīra. KAUNS NACIONĀĻI.

 10. Vai par Bordānu vai NA, bet Brokai lieciet mīnusu! Atbildēt

  Vai Broka piedalīsies 16.marta leģionāru piemiņas gājienā?
  Laikam vienu gadu gāja, bet arī tikai pirms pašvaldību vēlēšanām – zvejoja vēlētāju balsis. Pēc tam negāja. Līdzīgi ar piketu pie Krievijas vēstniecības – parasti Broka negāja un nepiedalījās, bet tagad pirms pašvaldību vēlēšanām bija aizskrējusi, pozēja fotogrāfiem, teica uzrunu un “izmeta āķus” priekš naivākiem ļautiņiem.
  Raivi – tu gadījumā neesi divkosis? Brokai liec turpināt draudzību ar Ušakova sievu Strautiņu, bet kāpēc tu pārtrauci draudzību ar savu draugu Osipovu?

  • Melo likt mīnusu. Par dalību 16.martā Brokai jāprasa – vai draug, Nils Ušakovs un Emīls Jakrins būs 16.martā pie Brīvības pieminekļa un noliks ziedus kopā ar Baibiņu un bučosies?

   NA + SaSkaņa (SS) pie Putina. Baibiņa, paskatis, tavi draugi jau visus tramvajus pārpludinājuši ar divvalodību – ar okupācijas instrumenta – krievu valodas dublēšanu. 1. slimnīcā arī uzraksti divās valodās. Tik nabadzīga tauta – 60 gadus nodzīvi Latvijā un neprot izlasīt? Baibiņs, ka ar šiem brāļiem bučosies un dzersi vīniņu, pajautā. Labi?

  • Ja tu aicini likt plusu vai mīnusu – tu aicini nobalsot par šo Baibu Broku, tātad, ievilini nobalsot par šo partiju, tad saprati, kur te viltība? Kuru listi iemeti urnā, par to partiju nobalsoji, “pret” nobalsot nav dots, izsvītrot nevienu nevar, tikai pabīdīt uz augšu vau uz leju.

  • bet kāpēc tu pārtrauci draudzību ar savu draugu Osipovu?

   tu esi melis un tava māte bija ļoti slikta sieviete

   • hehe…atbildēšu Raivja Dzintara vārdiem: “Kurš ir mērījis šo draudzību?”. Tas – par Osipova un Dzintara attiecībām. Es uzskatu, ka tā bija draudzība (pēc manas mērauklas. hehehe). Dzintars teiks, ka tas bija gadījuma sakars un gan pirmā, gan pēdējā tikšanās dzīvē (hehe, viņa ieskatā draudzība neveidojas no pirmās tikšanās reizes).

 11. Viedokļi var būt dažādi,bet draudzīgas attiecības ar tautas ienīdēju? To es ,diemžēl nesaprotu.

 12. Rīgu NA, bet paši to nesaprot. Kā var tā aptaukoties, ka pamet Rīgu 9.maija Pārdaugavas svēku svinētājiem, karikatūru zīmētājiem, Putina Krievijas līgumpartneriem? Paskatieties uz sevi, vai saprotat, ko redzat spogulī? Un tagad gaidāt 16. martu, lai atkal izrādītos?

 13. un vel brīnās par pielaides trūkumu valsts noslē[umiem – laikam tur sapratuši – ši dāmīte ir naudas atkarīga…

  • Ja pielaides tiek dalītas Meļņikam, Zaharjinam, Savickim un Rāvim, tad pēc loģikas tās nevar būt Brokai

 14. NA smagi izgāzās un neīstajā brīdī. Mēra kandidātu nevar iesmērēt vēlētājam kā vecu desu. Jājūt cilvēku noskaņojums. Pret saviem vēlētājiem nevajag iet.

 15. Nākt NA vietā. Labi, ka mums ir Bordāna partija.

  • Saskaņiešiem/VK ?

  • naivā latviešu tauta Atbildēt

   Slikti, ka uz diviem latviešiem ir vismaz trīs ķīvīgas sīkpartijas un vēlētājs secina – nav vērts vispār balsot, jo tāpat nevinnēs. Bet prokrieviskajiem “russkojazičnijiem” gan nav šādas problēmas – ir viena Saskaņa!

  • Izcili Strīķe, Bordāns Atbildēt

   Strīķe, Bordāns, Jurašs – tas jau izcili. Un ne tikai viņi vien. Šajā partijā nebūs komandas un pārējie, kā redziet, ir izcili, jauni cilvēki, partija, kurā partijas biedri nebūs “šlaka”, kuri vajadzīgi tikai balsošanai in stutēšanai, viņu vārds ir traucēklis. Ja komanda, ir komandieri un vēlētāji, partijas biedri ir kalpošanai ne darbam. To, var nojaust, novērš šī partija, Tā ka nekādu plusu vai mīnusu Brokai.

   Dzintara skaidrpjums par draudzību ir tikpat naivs un bērnišķīgs, ka viņa izpratne, kas ir “latviska Latvija”. Dzintars tik ilgi nodzīvojis un nesaprot, kas ir “latviska Latvija”.

 16. Aicinu Broku svītrot ārā, bet balsot par NA Atbildēt

  Šī ir tā reize, kad jāupurē draudzība! Brokai jāpārtrauc jebkādas saites ar Ušakova sievu un Ušakovu. Izšķiras Rīgas liktenis.

  • Gudrīts aicina balsot par NA,svītrot Broku, kas ir tas pats, kas balsot par Saskaņu. 100% patiesība – NA+ Saskaņa.

  • Muļķa Mazpisāns ("Ontūns") Atbildēt

   Kas tur ir par mistēriju?
   Atjaunosim impēriju.
   Pūķins būs mūs’ jaunais cars,
   Bet latviets tikai zemi ars.
   Gudrības mums nāks no krieva –
   Kas par to, ka viena rieva?
   Vajag mums tik sekot prast
   Un tam Vaņkam laizīt ast’.

 17. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 18. Broka ir supermeitene,raujas pa četrām darba vietām,strādā 32 stundas diennaktī,ceļ tautas labklājību!!!

 19. Nepatīkami, ka cilvēki ir tik viegli apmuļķojami. Šie Dieva suņi ir piemērs. Nekādi gudrie jau nebija, bet nu it kā pareizi runāja. Tagad izgāzušies un izskatās tikpat slikti kā NA. Netīrā ūdeņi mazgājot kreklu tas tīrs nebūs.

 20. >20.40 trāpīts

 21. Broka ir persona, kura klaiņo pa labi apmaksātiem amatiem, turklāt tik ātri pārvietojoties, ka par grūti viņai pārmest, ka viņa neko nedara. Ostā gan aizkavējusies kosmiski apmaksātā amatā, ko nekādi nevarēja dabūt bez Ušakova mecenātisma. Toties RD, kur aldziņa priekš rijīgās mutes pamaza, uz komisijas sēdēm parādās reti. PBK intervijā viņa būtībā lielīja Ušakovu un atkārtoja viņa tēzes.

 22. Malacis Dzintars-īsts krievs, aizstāv savējos.

 23. lai dzivo dZintars un pārenjie es par Ausaini un Ģimeni

 24. Maigi sakot, – neraisa simpātijas!

 25. Maigi sakot, – neraisa simpātijas!

 26. bāleliņiem nav tā spīts un “kopības sajūtas”, lai Rīgas pašvaldību vēlēšanās veidotu vienotu sarakstu un tad var būt uzvarēt SC. Ambīcijas, tuvredzība un “savs krekls” tuvāks. Bezjēdzīgas runas, kam darbi neseko. Domāju, ka Nils ar Andri jau tagad var mierīgi dzert šampanieti…

 27. Labi gan,ka esmu prasts zemnieks,ne politikis.Ari es seminaros un citos pasakumos sveicinos ,ar deputatiem un ministriem.

 28. Tāda sajūta, ka intervētājs nevar sagaidīt, kad sāksies vai nu karš ar Krieviju vai vismaz pilsoņu kaŗš starp Latvijas iedzīvotājiem.
  Dzintara atbildes uz jautājumiem ir reti loģiskas un korektas.

 29. Raivim Dzintaram taisnība, ja tagad sāktu noliegt draugus, vēlāk noliegtu pati sevi un savus uzskatus!

 30. Par Broku nav ko balsot Atbildēt

  Bet par Bordāna partiju gan.

 31. Atbalstu NA, bet neatbalstu Broku.

 32. Baiba ir maiga būtne, lai iztīrītu kabinetus no sapelējuša musora ir vajadzīgas iekšas bet ja to nedara tad Baiba būs gana laba visiem.

 33. Bijusais kaimins Atbildēt

  Baiba-Nav Zanna Darka.Bet,ar ko velns nejoko kamer dievs gul.

 34. Nacionāli noskaņoti latvieši draudzējas ar nacionāli noskaņotiem krieviem, kur problēma mans dārgais balsotāj? Starpnacionāla draudzība vai nacionāla saskaņa.

 35. B.B. nebūs ne mazākās vēlēšanās cīnīties pret lienošo divvalodību – divvalodība ir visur, īpaši nekaunīgi Rīgas mikroautobusos. domes paziņojumos un avīzēs. Nav dzirdēts, ka Broka iebilstu.
  Ja jau NA grib cīnīties par latvisku Rīgu, tad kāpēc pats Dzintars nekandidē? Protams, ka viņam saeimā silta vieta, tāpēc arī par ministru nav vēlējies kļūt. Runāt kundziņš jau prot, bet ar to ir par maz.

 36. Kur problēma, – Makarovs,Požarnovs, Jakrins, viens (pārkrāsojies tūdaliņš) vairāk, vai mazāk? Un tāds smuks zaķis sarkanajiem nemaz nenāktu par sliktu

 37. Šodien, 27.01.2017. LU mazajā aulā bija tikšanās ar Egīlu Levitu. Eiropas Savienības tiesas tiesnesi. Pirms tikšanās zālē pie durvīm sēdēja vīrieties līdzīgs Emīlam Jakrinam, kurš “tīrīja ielas” un brauca kopā ar Ušakovu. Konferenci vadīja mūsu Baiba Broka. Viņa ar daudziem sasveicinājās, sarokojās un bučojās. Pēc vai pirms tam Baiba pienāca klāt, padeva roku un ļoti mīļi saskāvās ar Emīlu Jakrinu (vai tas nebija viņš?) saldi, mīlīgi un “divpusēji” nomutēja Jakrinu. Tas bija patīkams un jauks skats, politiskās mīlestības apliecinājums ar šo jauno cilvēku, Ušakova tuvāko līdzgaitnieku Krišjāņa Barona ielās būvniecībā un sniega tīrīšanā. Tā vajag visiem dzīvot patiesā draudzībā un sapatnē. Tas izskatījās kā īstas sadraudzības žēsts, sievietes pretīmnākšana labam cilvēkam, kā pie tikšanās pēc tam, it kā šis cilvēks būtu atgriezies no trimdas. Apsveicu Baibu un Emīlu par sadraudzību.

 38. Neesmu politiķis un tāpēc tas laikam nav adekvāts salīdzinājums, taču mans miesīgs tēvs, baltkrievs, nepilsonis, dienas vada skatoties youtube video par to, kā Krievi cēla lielo Ķīnas mūri un vispār Krievija ir pasaules alfa un omega. Es ar tēvu nevis vienkārši “draudzējos”, bet dzīvoju plecu pie pleca un mēs ne reizi neesam strīdējušies par šo tupizmu, kurš viņam patīk. Man pat nav ne jausmas, ko viņš par to domā, jo mēs par to nerunājam. Reiz gan saruna aizgāja par LV okupāciju, ko viņš neatzina. Vienā ģimenē ir gan NA biedrs, gan šāds te nepilsonis. Un neko. Neies te viens otru tagad noliegt vai acis skrāpēt ārā.

 39. Šodien, 27.01.2017. LU mazajā aulā bija tikšanās ar Egīlu Levitu. Eiropas Savienības tiesas tiesnesi. Pirms tikšanās zālē pie durvīm sēdēja vīrieties līdzīgs Emīlam Jakrinam, kurš “tīrīja ielas” un brauca kopā ar Ušakovu. Konferenci vadīja mūsu Baiba Broka. Viņa ar daudziem sasveicinājās, sarokojās un bučojās. Pēc vai pirms tam Baiba pienāca klāt, padeva roku un ļoti mīļi saskāvās ar Emīlu Jakrinu (vai tas nebija viņš?) saldi, mīlīgi un “divpusēji” nomutēja Jakrinu. Tas bija patīkams un jauks skats, politiskās mīlestības apliecinājums ar šo jauno cilvēku, Ušakova tuvāko līdzgaitnieku Krišjāņa Barona ielās būvniecībā un sniega tīrīšanā. Tā vajag visiem dzīvot patiesā draudzībā un sapatnē. Tas izskatījās kā īstas sadraudzības žēsts, sievietes pretīmnākšana labam cilvēkam, kā pie tikšanās pēc tam, it kā šis cilvēks būtu atgriezies no trimdas. Apsveicu Baibu un Emīlu par sadraudzību.

 40. Visu cieņu Baibai Brokai un NA nostājai, ka valsts amatpersonu pienākums Latvijā ir publiski komunicēt valsts valodā.

  • Visu cieņu, Dzintar Atbildēt

   AS Pilsētas zemes dienests uzvarām tiesās pret tūkstošiem dzīvokļu īpašniekiem, skat Diena: 10 gadu neredzēts ciemiņš

   INESE LIEPIŅA 27.02.2017.
   Diena
   Komentāri:

   Prof. Haoss
   P
   Kā izriet no komentāriem un sūdzībām rakstā – šie fiksie nomas maksas krāpšanas zēni ir jāsūdz ģenerālprokuroram ierosināt kriminālprocesus un izmeklēt, bet nevāciet parakstus zem sūdzības, rakstiet katrs atsevišķi par sevi, par konkrētu faktu un atsevišķi rakstiet TM, Augstākās tiesas priekšsedētājam, Ministru prezidentam, Saeimas priekšsēdētājai (TB/LNNK/NA, partijas, kas ir šīs bēdu alejas radītāji), arī Valsts prezidentam un kopiju masu medijiem (LETA, BNS, NRA, Latvijas Avīze, iegaumējiet, atsevišķi, visos iesniegumos prasiet ierosināt kriminālprocesu un izmeklēt krāpšanu visās iestādēs, kuras skar jūsu problēmu, tajā skaitā apsaimniekotāju, nomas maksas piedzinēju un, ja netaisnīgs spriedums tiesā, pārkāpts likums – saukt pie kriminālatbildības tiesnešus. Savam iesniegumam ģenerālprokuroram pievienojiet visus jūsu rīcībā esošos dokumentu kopijas. Citiem dokumentu kopijas nesūtiet,, bet iesniegumā uzskaitiet, kādus dokumentus pievienojāt (dok. datums, īss saturs, kas izdevis.
   Normundam
   N
   Ļoti īss jautājums: Kas un kurš ir noteicis, ka nomas maksa nav komercdarījums? Iekopēju Komerclikuma 2. un 3.pantu, vairāk nevajag: (2) Komercdarbība ir atklāta saimnieciskā darbība, kuru savā vārdā peļņas gūšanas nolūkā veic komersants. Komercdarbība ir viens no uzņēmējdarbības veidiem. (3) Saimnieciskā darbība ir jebkura sistemātiska, patstāvīga darbība par atlīdzību. Secinājums, ja zemi iznomā komersants, noma ir komercdarbība. Pārējais izriet pats no sevis. P.S. Tīri ziņkārīgs jautājums: vai pašam tīri cilvēcīgas bailes katru dienu, katru brīdi, nav?

  • Ir patīkami tramvajā – visi uzraksti latviešu un okupācijas valsts valodā, 1. slimnīcā – divvalodība. Lienošā “krievvalodība”, paldies Baibai, Ušakovam un Jakrinam par divvalodību un bedrēm Rīgas ielās.
   Anekdote: kādēļ tramvajiem logi ir aizkrāsoti? Atbilde, lai pensionari sēdot pie loga neredzētu “cik Rīga ir skaista ielu bedrēs, cik sabrukušu māju, cik pielijušu ielu, cik salijušu ielu, cik iestigušu auto ielu bedrēs.

   Paldies Dzintar TB/LNNK/NA + SaSkaņa – Maksātnespējas administrācijas miljonāri + AS “Pilsētas zemes dienests” + Rīgas namu pārvaldnieks + Ušakovs + Broka. Draudzība uzvar.

  • Maksātnespējas administrāciju un viņus kā zemes izpircējus: 10 gadu neredzēts ciemiņš

   INESE LIEPIŅA 27.02.2017.
   Diena
   Izlasi, kas un kā spīdzina tautu no NA patroniem un konsultantiem likumdošanā.

 41. Bildē tak Grigulīte, kurai galvenais ir – cilvēks!

  • Bija otrādi – savītusī Gribule izlikās par skaisto Broku un samainīja uz vēlēšanu plakātiem bildes. Līdzīgi kā internetā, kur arī viens otrs uzdodas par ko citu.

 42. maksātnespējas administratori, šikais dzīvesveids. Pārāk jau nu ieturēta pret N.Ušakovu, ņemot vērā viņa karikatūras, Pārdaugavas pieminekļa pasākumus, divvalodības referendumu…. Viņš atļaujas visu, bet B.Broka tik… nekāda. Un vispār, lai glābtu Rīgu, kāpēc pats R.Dzintars nekandidē un mēra vietu? Vārdu nav par to vienaldzību mūsu visu rīdzinieku liktenī.

 43. Viss pilnībā sakrīt!!!Broka un Strautiņa strādāja vienā komandā ar Gaidi Bērziņu !Ko tad Gaidis Bērziņš ir sakārtojis valsts tiesu sistēmā ,maksātnespējas jautājumā ? Dzintars atsauca Bordānu ,jo tas gan ķērās klāt maksātnespējas likumam. Kam īsti kalpo Dzintars?PĀSAKI <KAS IR TAVI DRAUGI …..Pēc Ušakova ņirdzīgās attieksmes pret latviešu valodu ,attieksmes pret latviski runājošo presi -vienkārši aiziet un neatbild ,krieviskās Rīgas pretnostatīšanu pārējai Latvijai u.t.t.

 44. Raivi – izlasi! Atbildēt

  Baibai Brokai nav ne vainas. Kāpēc viņai vispār būtu jātaisnojas?
  Jautājums ir: kāpēc NA viņu ievēl kandidēt Rīgas mēra amatam?

  • kāpēc traucē ušakam ?! 🙂

  • es sēdēšu parkā uz soliņa un ēdīšu desas maizi pienāks ļoti izsalcis suņuks kā tu nepadalīsies noteikti iedošu kumosiņu, tā arī ar draudzību, es uzskatu tas pats ušaks tik citā kulītē.

 45. Labāk nebūtu taisnojies. Varbūt arī labi draugi, bet politiskā pārliecība katram ir sava. Dzīvojam demokrātiskā valstī, un nevienam nav tiesības iedalīt partijas un cilvēkus pareizajos un nepareizajos

Draugiem Facebook Twitter Google+