×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
8. jūnijs, 2015
Drukāt

Eksperimenti, elektronika un skaļi ritmi – “Red Bull Music Academy” “Positivus” iegriezīs pa īstam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmā “Positivus” festivāla skatuve pilnībā nokomplektēta – ir zināmi visi mākslinieki, kas uzstāsies uz “Red Bull Music Academy” skatuves. Jau izziņotajiem slavenajiem ritma pavēlniekiem “Araabmuzik”, “Egyptian Lover”, DJ Sliink un “Dorian Concept Trio” šodien pievienojam vēl piecpadsmit māksliniekus, kas pārstāv gan Baltijas valstis, gan Poliju un Lielbritāniju.

Kā ik gadu, “Red Bull Music Academy” piedāvās pašus spožākos elektroniskās mūzikas talantus, kas ar eksperimentiem skaņu jomā un skaļiem ritmiem festivāla atmosfēru iegriezīs pa īstam. Slavenais Breach no Lielbritānijas, pašmāju DJ AI-VA, Mr Krime no Polijas un citi rūpēsies par elektrizētu un elektronisku gaisotni, kā arī sniegs pašu labāko no techno, hip-hop, house un citiem žanriem.

Līdz ar Breach, DJ AI-VA un Mr Krime uz “Red Bull Music Academy” skatuves spēlēs “Without Letters”, “Dave Storm Live”, “Break Da Funk”, Avoid Dave, Grind Live, “Münpauzn”, “Bandmaster”, “Smthing Smthing”, DJ Quest & Paul Oja, Mr Nestor, Niklāvz un Mr Krime Band.

“Red Bull Music Academy” jau vairākus gadus pēc kārtas “Positivus” festivālā ienes ritma un skaņu dažādību, aicinot uzstāties talantīgus māksliniekus, kuri atklāti meistarklašu un festivālu sērijā visā pasaulē. Tāda arī ir “Red Bull Music Academy” būtība – aicināt talantīgākos dažādus stilus pārstāvošus mūziķus tikties kādā no pasaules vietām, lai pa dienu visi kopā strādātu studijās, bet vakarā uzstātos. Pēc katras akadēmijas studiju darba rezultāts tiek arī izdotas skaņdarbu kompilācijas.

Devītais “Positivus” festivāls, kas no 17. līdz 19. jūlijam norisināsies Salacgrīvas Zvejnieku parkā, kā ierasts, būs notikums visiem augstvērtīgas mūzikas un traku ballīšu cienītājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+