Apbrīno

Eliss Kūpers: Rokgrupas vairs nespēj šokēt klausītājus 16

Foto – Leta/EPA

Amerikāņu rokmūziķis Eliss Kūpers izteicies, ka mūsdienās rokgrupas vairs neesot spējīgas šokēt savus klausītājus.

70. gados roka dziedātājs izraisīja asas diskusijas ar teatrāliem skatuves priekšnesumiem, kuros reiz bija iekļauta giljotīna, lelles un manekeni ar norautām galvām un dejojoši zobi. Taču nesenā intervijā viņš skaidroja, ka mūsdienu realitāte esot daudz biedējošāka par jebko, ko viņš varot uzvest uz skatuves.

“Es patiesi neticu, ka vēl kāda rokgrupa spēj šokēt klausītājus,” laikrakstam “WA Today” atzina Kūpers. “”Islāma valsts”, cilvēki, kuri šauj policistus, un policisti, kuri šauj melnādainos, telekanālu CNN padara daudz šokējošāku par Robu Zombiju, Merilinu Mensonu vai Elisu Kūperu.”

“70. gados bija vienkāršāk šokēt klausītājus. Viegli! Tolaik mums bija veselīgāks saprāts,” piebilda 68 gadus vecais dziedātājs. “Bet tagad interneta laikā ir neiespējami kādu šokēt.”

“Saprotiet, nesen kāds geju klubā nogalināja 50 cilvēkus. Mani tas šokē!” viņš teica.

Kūpers nesen uzsāka satīrisku kampaņu, vienlaikus pretendējot uz Lielbritānijas premjerministra un ASV prezidenta amatu. Šokrokera manifestā solīts blakus bijušo ASV prezidentu statujām Rašmora kalnā uzstādīt rokgrupas “Motorhead” solista Lemija skulptūru, kā arī izrotāt 20 sterliņu mārciņu banknoti ar aktiera Pītera Selersa ģīmetni.

LA.lv