×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. decembris, 2012
Drukāt

Ezoterika nav teorija, bet dzīve

ezoteriskagadgr_20135

“Ja esi atvēris šo izdevumu, tad skaidrs, ka esi meklētājs un neiederies sabiedrības vairākuma stereotipos” – jaunā izdevuma “Ezoteriskā gadagrāmata 2013” ievadā raksta tās sastādītāja Līga Zītara.

 

Šāds kalendārs LA apgādā iznāk jau trešo gadu pēc kārtas, – un tas liecina, ka šis sabiedrības mazākums nebūt nav tik mazs. Par to nav jābrīnās, jo gadagrāmata veidota tā, ka teoriju tajā nav daudz, lielākoties raksti saistīti ar jebkura cilvēka dzīvi – dažādas situācijas analizē un padomus sniedz gan psihologi, psihoterapeiti, filozofi, gan arī dziednieki, astrologi un gaišreģi. Un vēl arī dažādu parastu profesiju pārstāvji, kuri šeit aplūkotajos jautājumos iedziļinājušies intereses vai pārliecības vadīti.

Līdzās sarunai ar Starptautiskās Nostradama akadēmijas akadēmiķi, Latvijas un Starptautiskās Parapsiholoģijas un ezoterikas asociācijas prezidentu Valēriju Paramonovu lasām stāstu par Latvijā pazīstamā vīnkopja Andraša Fazekaša dzīves uzskatiem un gaišreģa spējām.

Bet astropsihologs Mārtiņš Geida vienā rakstā stāsta par stresa dažādajām izpausmēm cilvēka dzīvē (“Saskaņā ar mūsdienu zinātnieku aplēsēm 2020. gadā lielākā cilvēku veselības problēma būs stress.”), toties otrajā sniedz jaunas interesantas, dažkārt pat pārsteidzošas ziņas par t. s. sakrālajiem pārtikas produktiem – maizi, medu, pienu, ūdeni, tēju, sāli, ķiplokiem u. c.

Grāmatas kalendārajā daļā sniegts plašs par gadu kopumā un par katra mēneša katru dekādi astroloģes Ināras Kupicas sastādīts 2013. gada horoskops.

Atsevišķa nodaļa veltīta latviskajai dzīvesziņai, cita stāsta par dabas gariem un eņģeļiem, vēl cita – par cilvēku saskarsmes gudrību, raksti veltīti arī veselībai un dzīvesveidam utt.

Tā vien izskatās, ka ikviens lasītājs jaunajā gadagrāmatā spēs atrast sev tuvu un interesējošu tematu, bet īpaši zinātkārie – vēl daudz vairāk.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+