×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
20. februāris, 2012
Drukāt

FIB dzenas pa pēdām

Piķis zina, kā pagājšnedēļ Rīgā nokļuva FIB direktors Millers – ar parašūtu izlēca vai Mata Hari kosmētikas somiņā ienesa, bet šis vīrs neieradās atpūsties uz vasarnīcu vai izstaigāt angļu tūristu maršrutu – iedzert kausu alus un nopirkt līgavai dzintara brošu.

 

“Federāļiem” nav nekā svētāka par ASV un sabiedroto drošības sargāšanu, lai kurā pasaules malā to sabotētu. Noteikti, ka FIB Bondam – aģentam 001, bija līdzi ne tikai “Licence nogalināt”, bet rokudzelži un kategoriska apņēmība tikt galā ar vietējo balagānu, kur neiztramda ne pretlatviskus ampelmaņus, ne valsts apzadzējus. Laikam no kaut kā nobijušies, uz visām pusēm spruka partiju čūsku midzeņi, un parasti ziņkārīgie arī nerēgojās direktoram Milleram pa grābienam. Zinot misteru Hūvera un Dallesa akceptētās metodes izģērbt vaininiekus, apliet ar aukstu ūdeni un dedzināt muguru ar pletdzelzi, tas bija prātīgi darīts.

Pret ko vērsīsies policejiskās personas bardzība? Vai ķersies pie rīkles, arestēs politologus un ekonomikas prognozistus, kuri samudžina godīgu cilvēku galvas? Nē, sīku gariņu dēļ aizokeāna viesi nemērotu ceļu no Lenglijas, Pentagona vai Vašingtonas. Zinātāji vienojās, ka sašņorēs lielāku “šišku”. Vai mr. Millera ierašanās ir tests rež. Hermaņa klasificētajiem valsts nodevējiem, un uz Akmens tilta notiks gūstekņu maiņa, kad ņems 10 tūkstošus no LR neuzticamo pilsoņu saraksta un mīs pret vienu Guantanamo mocekli no ASV puses? Nav drošas operatīvās informācijas. Ka grābtu aiz krāgas koordinatoru Urbanoviču, maz ticams, jo šim zellim SAB jau izrakstījis politisku apliecību. Un ko teikt par versiju, ka FIB direktors nāks talkā spēkoties ar oligarhiem un pārraut sapiņķerētos zirnekļtīklus?

Kuš, etiķete ir izmeklēšanas interesēs neizteikt minējumus, kam pērkons grandīs no skaidrām debesīm.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+