×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. janvāris, 2018
Drukāt

FOTO: “Latvijas Avīze” un “Latvijas Mediji” svin laikraksta 30 gadadienu (4)

ballite

Ceturtdien vakarā Dzelzceļa muzejā Rīgā uzņēmuma “Latvijas Mediji” kolektīvs svinēja “Latvijas Avīzes” 30 gadu jubileju.

Svinīgajā pasākumā pie eleganti klātajiem galdiem klātesošos uzrunāja uzņēmuma īpašnieku pārstāvis, padomes priekšsēdētājs Olafs Berķis, “Latvijas Mediji” valdes priekšsēdētājs Guntars Kļavinskis, “Latvijas Avīzes” galvenā redaktore Linda Rasa un uzņēmuma reklāmas aģentūras direktors Aigars Stankēvičs.

Pateicības vārdus un balvas saņēma gan ļaudis par vēsturiskiem nopelniem laikraksta un uzņēmuma veidošanā, gan par sasniegumiem darbā pagājušā gadā.

Īpašs paldies tika teikts pasākumā klātneesošajam laikraksta pirmajam galvenajam redaktoram un uzņēmuma radītājam VOLDEMĀRAM KRUSTIŅAM.

Pateicību par ilglaicīgāko darbu AS “Latvijas Mediji” saņēma cilvēki, kas uzņēmumā strādā kopš “Lauku Avīzes” dibināšanas, – ASTRĪDA ČUKURE (korektore), INĀRA TELLE (korektore), DACE TERZENA (žurnāla “Mājas Viesis” galvenā redaktore), EDVĪNS KAMOLIŅŠ (reklāmas projektu vadītājs), EGILS LĪCĪTIS (“Latvijas Avīzes” feļetonists).
Pateicība par spilgtāko devumu “Latvijas Avīzē” MĀRAI LIBEKAI, ARTIM DRĒZIŅAM, EGILAM LĪCĪTIM.

Pateicība par labu un izcilu darbu 2017. gadā – ATIM JANSONAM (par lasītāko rakstu portālā la.lv), ARNIM TERZENAM (visražīgākajam “Latvijas Mediju”autoram ), MARTAI OPLUCĀNEI (2017. gada debitantei), ĒRIKAM OŠAM (gada senioram – pavasarī svinēs 91 gada jubileju, bet joprojām ir štata darbinieks un regulāri zīmē LA karikatūras), DINAI ANTUMAI-JANSONEI (par ražīgāko darbu tehniskajā dienestā), LINDAI ROZENBAHAI (par vislielāko izaugsmi portālu konkurencē), MĀRIM SILIŅAM (par lielu ieguldījumu gan drukātajā, gan digitālajā vidē), ZANEI ENIŅAI (par darbu vairākos izdevumos un vidēs), MUDĪTE KRŪMIŅAI (par izaugsmi darbā ar reklāmas aģentūrām), LONIJAI BEĶEREI (par lielāko reklāmas apjomu pienesumu).

Sveicam kolēģus!

1988. gada 9. janvārī izdots laikraksta “Lauku Avīze” pirmais numurs. Kopš 2003. gada 1. decembra laikraksts “Lauku Avīze” sāk iznākt kā dienas laikraksts ar nosaukumu “Latvijas Avīze”.

Pēc “Kantar TNS” Latvija datiem, laikraksts “Latvijas Avīze” ir visvairāk lasītais dienas laikraksts Latvijā latviešu valodā, un tā kopējā auditorija 116 tūkstoši. Viena numura vidējā auditorija ir 56 tūkstoši lasītāju. Pēc statistikas datiem 40% no lasītājiem dzīvo Rīgā un Pierīgā, 21% Vidzemē, 18% Zemgalē, 12% Kurzemē un 9% Latgalē.
1991. gadā tika nodibināts uzņēmums “Lauku Avīze”, kas vēlāk – 2017. gada vasarā – pārtop par akciju sabiedrību “Latvijas Mediji”.

Patlaban AS “Latvijas Mediji” paspārnē iznāk “Latvijas Avīze”, žurnāli “Praktiskais Latvietis”, “Mājas Viesis”, “Agro Tops”, “36,6°C”, “Medības”, “Praktiskie Rokdarbi”, “Planētas Noslēpumi”, “Tematiskās Avīzes”, grāmatas, kā arī darbojas portāli la.lv, veselam.lv, praktiski.lv, laukos.lv, kokteilis.lv, “Kurzemes radio” un “Animācijas filmu studija Dauka”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  ========

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 3. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 4. Nav Voldemāra,nav ballītes.

Draugiem Facebook Twitter Google+