×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
27. marts, 2014
Drukāt

Foto: Zviedrijas karalis Kārlis XVI Gustavs apmeklē Ādažu militāro bāzi (2)

Foto: Valdis SemjonovsFoto: Valdis Semjonovs

Zviedrijas karalis Kârlis XVI Gustavs apmeklç Âdaþu militâro bâzi. 27.03./2014 foto: Valdis Semjonovs/ Latvijas Avîze/

Turpinot valsts vizīti, Zviedrijas karalis Kārlis XVI Gustavs ceturtdien pusdienas laikā apmeklēja Ādažu militāro bāzi. Karali pavadīja Zviedrijas bruņoto spēku vadība, kā arī Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS), Nacionālo bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube un citi.

Jau vēstīts, ka Latvijā divu dienu vizītē pēc Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa ielūguma ieradies Zviedrijas karalis Kārlis XVI Gustavs un karaliene Silvija. Karaļpāri pavada oficiālā delegācija, kurā pārstāvēta arī zviedru valdība, kā arī uzņēmēju delegācija.

Vizītes mērķis ir apliecināt un stiprināt ciešās un draudzīgās attiecības starp Zviedriju un Latviju kultūrā, politikā un ekonomikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bet kas tas par kangaru no labās puses iet? Vai gadījumā nav no zaļajiem,kuri cīnās par tīrību uz zemes,bet šis ticis pie amata kur sūdu vairāk kā vajag.

  2. Priecājos , ka ekselence Zviedrijas karalim apmeklējot Latviju nav neviens miesas sargs . Turpretī mūsu kangaru Vienotības jūdas polžīdu pīļknābis , mēslu vabole , rudā lapsa pat uz tualeti ejot bailēs no tautas bez miesassargu armiju neiztiek . Karalis ir goda vīrs un nebaidās , bet kas nodevuši tautu , tie bailēs dreb . Visu cieņu karalim .

Draugiem Facebook Twitter Google+