Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. marts, 2014
Drukāt

Foto: Zviedrijas karalis Kārlis XVI Gustavs apmeklē Ādažu militāro bāzi (2)

Foto: Valdis SemjonovsFoto: Valdis Semjonovs

Zviedrijas karalis Kârlis XVI Gustavs apmeklç Âdaþu militâro bâzi. 27.03./2014 foto: Valdis Semjonovs/ Latvijas Avîze/

Turpinot valsts vizīti, Zviedrijas karalis Kārlis XVI Gustavs ceturtdien pusdienas laikā apmeklēja Ādažu militāro bāzi. Karali pavadīja Zviedrijas bruņoto spēku vadība, kā arī Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS), Nacionālo bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube un citi.

Jau vēstīts, ka Latvijā divu dienu vizītē pēc Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa ielūguma ieradies Zviedrijas karalis Kārlis XVI Gustavs un karaliene Silvija. Karaļpāri pavada oficiālā delegācija, kurā pārstāvēta arī zviedru valdība, kā arī uzņēmēju delegācija.

Vizītes mērķis ir apliecināt un stiprināt ciešās un draudzīgās attiecības starp Zviedriju un Latviju kultūrā, politikā un ekonomikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bet kas tas par kangaru no labās puses iet? Vai gadījumā nav no zaļajiem,kuri cīnās par tīrību uz zemes,bet šis ticis pie amata kur sūdu vairāk kā vajag.

  2. Priecājos , ka ekselence Zviedrijas karalim apmeklējot Latviju nav neviens miesas sargs . Turpretī mūsu kangaru Vienotības jūdas polžīdu pīļknābis , mēslu vabole , rudā lapsa pat uz tualeti ejot bailēs no tautas bez miesassargu armiju neiztiek . Karalis ir goda vīrs un nebaidās , bet kas nodevuši tautu , tie bailēs dreb . Visu cieņu karalim .

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+