Sports
Futbols

Futbola virslīga nosaukusi simboliskās izlases0

Foto: Evija Trifanova/LETA

“SynotTip” Latvijas futbola virslīgas pirmajā simboliskajā izlasē iekļauti četru klubu pārstāvji, liecina Latvijas Futbola federācijas (LFF) informācija.

Kopumā par aizvadīto sezonu izveidotas A un B simboliskās izlases. To dalībniekus noteica LFF Nacionālo izlašu treneru padome, kuras sastāvu veido Aleksandrs Starkovs (priekšsēdētājs), Dainis Kazakevičs (LFF sporta direktors un U-21 izlases galvenais treneris), Aleksandrs Basovs (Latvijas U-19 izlases galvenais treneris), Igors Stepanovs (Latvijas U-17 izlases galvenais treneris), Jurijs Andrejevs (LFF Izglītības nodaļas vadītājs), Vladimirs Serbins (LFF treneris) un Aleksandrs Jeļisejevs (LFF Futbola akadēmijas galvenais treneris).

Virslīgas čempionāta aizvadītās sezonas simboliskajā A izlasē iekļauti četru dažādu klubu pārstāvji – četri no čempiones “Riga”, trīs no “Liepāja”/”Mogo”, kā arī pa diviem no “Ventspils” un RFS. Starp šiem 11 spēlētājiem seši ir Latvijas futbolisti, bet viņiem līdzās izraudzīti arī Ukrainas, Senegālas, Horvātijas un Nigērijas pārstāvji.

Tikmēr simboliskajā B izlasē iekļuvuši sešu virslīgas klubu futbolisti – pa trim no “Riga” un “Ventspils”, divi no RFS, kā arī pa vienam no “Liepāja”/”Mogo”, Jūrmalas “Spartaka” un “Metta”/”Latvijas Universitāte”. Šeit deviņi no izlasē iekļautajiem spēlētājiem pārstāv Latviju, bet pa vienam nāk no Ukrainas un Serbijas.

Virslīgas simboliskā A izlase: vārtsargs Roberts Ozols (“Riga”); aizsargi Roberts Savaļnieks, Kaspars Dubra (abi – RFS), Vladimirs Bajenko (“Riga”), Sejdina Keitā (“Liepāja”/”Mogo”); pussargi Tomislabs Šaričs, Deniss Rakela (abi – “Riga”), Kristers Tobers, Jānis Ikaunieks (abi – “Liepāja”/”Mogo”), Tosins Ajeguns (“Ventspils”); uzbrucējs Adeleke Akinjemi (“Ventspils”).

Virslīgas simboliskā B izlase: vārtsargs Vitālijs Meļņičenko (“Ventspils”); aizsargi Vladislavs Gabovs, Elvis Stuglis (abi – “Riga”), Vitālijs Jagodinskis (“Ventspils”), Raivis Andris Jurkovskis (“Liepāja”/”Mogo”); Aleksandrs Fertovs (RFS), Ritvars Rugins (“Ventspils”), Aleksejs Višņakovs (Jūrmalas “Spartaks”), Vladislavs Fjodorovs (“Metta”/LU); uzbrucēji Maksims Marusičs (RFS), Darko Lemajičs (“Riga”).

LA.lv