Latvijā
Rīga

Gaidot pasūtījumu, restorānā “McDonald’s” izceļas asiņains kautiņš0

Foto RPP

Svētdien, 4. martā, gaidot ātrās ēdināšanas pasūtījumu, restorānā “McDonald’s” izcēlies pamatīgs kautiņš, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Pulksten 2.26 pie likumsargiem, kuri ikdienā apseko Brīvības pieminekļa apkārtni, piesteidzās turpat netālu esošā restorāna “McDonald’s” apsargs. Vīrietis pastāstīja, ka ēstuvē izcēlies kautiņš.

Likumsargi nekavējoties devās uz restorānu, kur Latvijas pilsonis bija ar dūri pārsitis degunu Zviedrijas pilsonim. Tūristam spēcīgi asiņoja deguns. Pielietojot fizisku spēku un rokudzelžus, uzbrucējs aizturēts.

Līdzās ārzemniekam atradās arī viņa agresīvi noskaņotais draugs, kurš, izmantojot cietušajam pievērsto uzmanību, neuzkrītoši piegāja tuvāk pie aizturētā un ar kāju iespēra viņam pa ķermeni. Arī otrs uzbrucējs tika noguldīts uz grīdas un saslēgts rokudzelžos.

Vienlaikus izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri hospitalizēja cietušo tūristu. Savukārt abi pārkāpēji nogādāti VP, kur uzsāktas administratīvā pārkāpuma lietvedības par sīko huligānismu.

LA.lv