Latvijā
Sabiedrība

Galdu klāšana, izbraukumu banketi, serviss – Tev! 16

Publicitātes foto

Tu rīko dārza svētkus, savu vai bērnu dzimšanas dienas ballīti, dodies draugu izbraukumā ar kuģi, gatavojies neaizmirstamai un īpašai kāzu dienai vai skumju brīdī Tev jāparūpējas par bēru mielastu? Ruta, ņemot talkā savu profesionālo pavāru komandu, ar prieku nāks talkā un parūpēsies par gardu maltīti / galdu klāšanu ikvienai dzīves situācijai, pat visprasīgāko gardēžu gaumē un – kas nav mazsvarīgi – jebkuram maciņa biezumam. Ja nepieciešams, nodrošināsim arī telpas jūsu pasākumam – mājīgā un gaumīgi izremontētā kafejnīcā K. Barona ielā 107 (“Daugavas sporta nams”). Jebkurā, jums ērtā laikā – līdz 40 personām, dažāda veida veida jubilejas pasākumiem, vai bēru mielastam!

Apkalpojam uzņēmumus un privātpersonas ar pusdienu piegādi, sākot no 5 personām.

Tālrunis informācijai un jūsu pasūtījumiem: +371 29 263 401.

Galerijas nosaukums

Lai laika trūkums nekļūtu par šķērsli lieliskām svinībām, atstāj ēdiena gatavošanas rūpes mūsu ziņā! Vairāk nekā 25 gadu laikā uzkrātā pieredze ēdināšanas nozarē, mīlestība un atbildība pret savu darbu, spēja iepriecināt pat visizlutinātākās garšas kārpiņas un nodrošināt vizuālo baudījumu. Tās ir lietas, kas mums ļauj apgalvot – ar mums svinības būs patiesi izdevušās un katrs jūsu viesis tiks iepriecināts. Gan pasniegtā ēdiena noformējuma, gan garšas baudījuma ziņā.

Ar prieku esam novērojuši, ka teju katra reiz izveidojusies sadarbība ar mūsu klientiem pāraug ilgtermiņa draudzībā: vienu reizi izbaudījuši mūsu servisu, klienti aicina mūs parūpēties par maltīti savos pasākumos atkal un atkal. Mūsuprāt, tas ir lielisks pierādījums mūsu pakalpojumu kvalitātei un attieksmei pret uzticēto darbu.

Ar prieku un mīlestību gatavots ēdiens īstena gardēža gaumei! Novērtē arī Tu – mīļi gaidīsim mūsmājās uz pusdienām un gardu maltīti katru nedēļas darba dienu no 12.00 līdz 16.00, pasākumu laikā – pēc vienošanās!

Vairāk informācijas atradīsi mūsu “Facebook” lapā 

LA.lv