Latvijā
Sabiedrība

Gatavoties svētku sezonai “Figura Line” studijās ar “Mans RIMI” karti izdevīgāk 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto no Dreamstime.com

Veselīga skaistuma studiju tīkls “Figura Line” jau trešo gadu pēc kārtas novembrī, sadarbībā ar mazumtirdzniecības uzņēmumu “RIMI Latvia”, piedāvā īpaši izdevīgus piedāvājumus visiem “Mans RIMI” kartes īpašniekiem. Šie piedāvājumi ļaus sagatavoties tuvojošajai svētku sezonai, kad jebkura vecuma sievietei gribas izskatīties pēc iespējas labāk savā svētku tērpā.

Kāpēc doties uz “Figura Line”?

Latvijā radītais zīmols “Figura Line” piedāvā veselīga skaistuma konceptu, kas piemērots dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības pieaugušajiem. Tā pamatā ir limfas stimulācijas masāža, kas papildināta ar citiem pakalpojumiem – konsultācijām par uzturu, ietīšanām ar dabīgām maskām masāža laikā, u.c.. Kā arī dabīgiem produktiem – augu kompleksu organisma attīrīšanai, ādu kopjošiem līdzekļiem no dabīgām sastāvdaļām ar pievienotām ēteriskajām eļļām. Šis koncepts nodrošina apkārtmēru un celulīta samazināšanos, ādas uzlabošanu dabīgā veidā attīrot organismu, vienlaikus uzlabojot arī imunitāti un pašsajūtu, ļaujot justies enerģiskāk un palīdzot atbrīvoties, piemēram, no galvassāpēm un bezmiega.

Kā notiek limfas stimulācijas masāža “Figura Line”?

Masāža ir stundu gara un notiek uz īpaša aparāta-trenažiera, kura “rullīši” “Figura Line” aparātiem, kas izgatavoti tepat Latvijā, ir no bērza. Procedūras laikā ieņemsiet 18 secīgas pozas, lai veicinātu limfas plūsmu visā ķermenī, sākot no pēdām līdz pat plecu daļai. Visas procedūras laikā Jums asistēs speciāliste, kura parādīs ieņemamās pozīcijas, sekos līdzi procesam un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Kapēc nepieciešams veikt limfas stimulācijas masāžas?

Limfātiskā sistēma mūsu organismā pilda tā attīrīšanas funkciju, tājā nonāk šūnu darbības atkritumi, nokautie vīrusi u.t.ml. Viss, ko tā neizvada, tiek uzkrāts mūsos, vibiežāk tauku šūnās. Limfa ir prakstiksi visos mūsu audos un gandrīz 90% sastāv no ūdens. Tāpēc ļoti svarīgi ir ikdienā dzert pietiekami daudz šķidruma. Pats attīrīšanās process notiek caur šķidrumu izvadīšanu no mūsu organisma.

Lai pilnvērtīgi notiktu attīrīšanās dabīgā veidā, nepietiek vien ar pietiekamu ūdens dzeršanu. Limfa mūsu organismā kustās pateicoties tam, ka “strādā” muskuļi. Diemžēl tieši mazkustīgais dzīvesveids, ilgstošas stundas sēdus vai stāvus pozīcijās, ir tas, kas kavē “atkritumu” izvadīšanu no mūsu organisma.

Limfas stimulācijas masāža iedarbojas uz ārējo muskulatūru, tādējādi veicinot limfas plūsmu un organisma attīrīšanos dabīgā veidā. Papaldus masāža iedarbojas arī uz asinsriti, kuras uzlabošana veicina šūnu apgādi ar skābekli un barības vielām. “Figura Line” masāža ir līdz pat 3 reizēm intensīvāka (tātad arī efektīvāka) nekā, piemēram, limfas plūsmas stimulācijas masāžas, kas tiek veiktas ar rokām.

Galerijas nosaukums

Īpašais piedāvājums līdz 4.decembrim ar “Mans RIMI” karti

Nāc ar “Mans RIMI” karti uz jebkuru “Figura Line” studiju visā Latvijā, un izbaudi pirmo masāžu tikai par 5 EUR ( pilna cena 15 EUR).

Kā arī iegādājies klienta komplektu “Pērle” ar 20% atlaidi. Komplektā ietilpst 6 stundu garas limfas stimulācijas masāžas ar individuālu programmas pielāgošanu un rezultātu monitoringu. Pēc izvēles bez papildus maksas masāžu var papildināt ar profesionālās fitnesa treneres Sitijas Katkevičas izstrādātu vingrojumu kompleksu, saņemt konsultācijas par sabalansēta uztura pamatprincimiem. Kā arī izmantot īpaši izdevīgus iegādes nosacījumus problēmzonu ietīšanām ar taukus šķeļošām un ādu barojošām dabīgām maskām masāžas laikā un citiem “Figura Line” produktiem.

Īpašais piedāvājums spēkā līdz 04.12.2017., uzrādot “Mans RIMI” karti. Tas nesummēs kopā ar citiem speciālajiem piedāvājumiem.


“Figura Line” veselīga skaistuma studijas visā Latvijā

Masāžas notiek ar pieriekšēju pierakstu. Tāpēc zvani un pieraksties tuvākajā “Figura Line” studijā – Rīgā, Aizkrauklē, Bauskā, Daugavpilī, Dobelē, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Krāslavā, Kuldīgā, Liepājā, Līvānos, Madonā, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Salaspilī, Siguldā, Talsos, Tukumā un Ventspilī.

Studiju adreses un tālruņi pierakstam: www.figura-line.lv

Seko līdzi “Figura Line” jaunumiem “Facebook “ un “Instagram” kontos.

LA.lv