Girgensonam punkts izslīd no rokām 0

Zemgus Girgensona pārstāvētā NHL vienība Bufalo “Sabres” pēdējā spēlē pirms olimpiskā pārtraukuma piedzīvoja sāpīgu zaudējumu.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Bufalo hokejisti izbraukumā ar 2:3 zaudēja Otavas “Senators”, uzvaras ripu Milanam Mihalekam iemetot 23 sekundes pirms pamatlaika beigām. Trešā perioda sākumā tas pats Mihaleks panāca Otavai 2:0 pārsvaru, tomēr viesi spēja izlīdzināt rezultātu. Vismaz punkts gan izslīdēja no rokām.

Girgensons spēlēja vairāk kā 16 minūtes, izpildīja četrus spēka paņēmienus un lietderība bija negatīva -1.

“Sabres” ir līgas pēdējā vietā, bet “Senators” sīvi cīnās par play off un šobrīd Austrumu konferencē atrodas desmitajā vietā.

Tagad Girgensons, kā arī komandas galvenais treneris Teds Nolans lidos uz Sočiem, lai pievienotos Latvijas izlasei.