Girgensonam vārti, “Americans” uzvara 0

Zemgus Girgensona gūtie vārti sekmēja Ročesteras “Americans” uzvaru AHL spēlē viesos pret Olbani “Devils” – 3:2.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Girgensons savus sestos vārtus šosezon iemeta pirmā perioda 15. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu. Tobrīd viņa pārstāvētā komanda izvirzījās vadībā ar 1:0.  Otrajā periodā divus vārtus guva mājinieki, taču trešajā periodā divas reizes izcēlās “Americans” hokejisti, svinot svarīgu uzvaru cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Latvijas hokejists šajā mačā trīs reizes meta pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu.

Rietumu konferencē Ročesteras komanda ar 73 spēlēs iegūtiem 86 punktiem atrodas sestajā vietā. Kaldera kausā sezonu turpinās konferences astoņas labākās vienības.

Zemgum Girgensonam 58 mačos ir 17 rezultativitātes punkti (6+11).